Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

ekspres do kawy

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

jaki wy używacie ekspres do kawy i dlaczego????ja używam ekspres do kawy moccamaster oprócz tego ze robi pyszną kawę dzięki specjalnemu filtrowi to jeszcze ma właściowości zdrowotne.

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


kika75 napisał/a:

to jeszcze ma właściowości zdrowotne.


Tu mnie zaciekawiłaś. Jakie to są właściwości ?

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120

to ekspres może mieć właściwości zdrowotne o.0 a to ciekawe...

Dollars




Dołączyła: 29.09.2012
Posty: 2

No właśnie, a może coś więcej na temat tych właściwości? Ja używam raczej zwykłego ekspresu ciśnieniowego Zelmer 13Z016 . Dlaczego? A bo dostaliśmy go kiedyś w prezencie od teściów :) Kawa jest pyszna, podgrzewa filiżanki, nic więcej mi nie potrzeba :)

aresa




Dołączyła: 12.11.2012
Posty: 32

pewnie filtruje wodę,bo inne nie przychodzą mi do głowy.
Szukasz hostessy ??

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42


Ja zawsze chciałam mieć coś innego niż stary, wysłużony przelewowy, ale te nowe ekspresy są takie drogie, że ciągle odkładaliśmy to na później i tak mijały miesiące i lata :( W końcu wpadłam na genialny pomysł i kupiliśmy używany ekspres ciśnieniowy :D A właściwie to używany on był tylko z nazwy, bo jakaś para dostała dwa takie ekspresy w prezencie ślubnym i jednego po prostu chciała się pozbyć, użyli go raz, żeby przetestować i zostawić sobie ten, który lepiej im odpowiadał. Myślę, że ekspres ciśnieniowy to super sprawa, ma odpowiednio krótki tryb parzenia, przez co kawa nie zmienia smaku, a w przelewowym zbyt długotrwały proces parzenia może powodować, że kawa będzie kwaśna (dotyczy to arabiki). No i ta pianka na górze, mmm ;-)
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62


Super są te w cenie auta:)

podjadka




Dołączył: 17.02.2014
Posty: 4


własnie się rozglądam za jakimś, ale nie takim kosztującym majątek..

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Ja mam standardowy ekspres ciśnieniowy, wszystko robię ręcznie. Cena była niska, a wiem, że nic się w nim nie zepsuje.

ramka




Dołączyła: 19.02.2014
Posty: 4


ja też mam ciśnieniowy z tchibo
Skup samochodów - http://1skupaut.pl/

«   | 1 | 2 | 3 |