Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Modne torebki

talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20

Hej dziewczynki jakie torebki sa modne w tym roku i co byście mi generalnie poleciły? 

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Zauwazyłam,że w tym roku dość modne są pastele.O ile rok temu dużo było torebek w kolorach wyrazistych to w tym roku górują pastele co mnie w sumie cieszy bo uwielbiam takie kolorki )

 Co do fasonu to wybieraj taki w jakim jest Ci wygodnie. Jedna dziewczyna woli mniejsze torebki, druga shoppery. Trzeba dobrac pod siebie 

Nie szuka jest kupić torebek dużo ale sztuką jest wybrać torebkę, która bedzie do wszystkiego pasowała.


Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Ja generalnie polecam torebki które są zarazem praktyczne i do których zmieścisz kilka rzeczy. Faktycznie ostatnio zauważyłam, że modne są pastele. jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel?
Imbryczek.net.pl

urloo




Dołączył: 22.05.2018
Posty: 3

Kup sobie plecak.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Dlaczego tak chamsko? :<
hardcorowo

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Ostatnio zaprojektowałam sobie własną torebkę. Projektowałam w sklepie Megakoszulki. Polecam zajrzeć, można tam stworzyć prawdziwe cuda

 A jesli nie macie inwencji twórczej to oczywiśćie można kupić sobie już gotową torebkę:

 


romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Widziałam te torebki i faktycznie są fajne. Szczególnie te napisy. Jednak chodze w nich jedynie jak ubieram sie nieformalnie. Na wycieczkach itp....

 Jednak do pracy wolę zabrać ze sobą jakąś normalną, typową torebkę :) 

Polecam zastanowić się nad tym jaka będzie Wam potrzebna. Moim zdaniem jeśli potrzebujecie czegoś najbardziej praktycznego to najlepszym wyborem będize prosta, czarna torebka o kwadratowy albo prostokątnym kształcie, która będzie pasowała do wszystkiego.  


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Nigdy nie zrozumiem chyba fenomenu dziewczyn, które kupują sobie milion torebek :D
hardcorowo

tatiko




Dołączyła: 19.08.2018
Posty: 3

Ja mam zawsze jedną.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Zamówicie najlepiej jakąś oryginalną z Chin za bezcen :D
hardcorowo

«   | 1 | 2 |