Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Magda.Mala.Mi
Magda.Mala.Mi




Dołączyła: 13.10.2009
Posty: 4

Jestem już 5,5 miesiąca po porodzie, ale waga ciągle wskazuje 13 kg za dużo. Niby karmienie piersią pomaga, ale ja zachwycona nie jestem. Chciałam się wybrać do dietetyka, ale znalazłam kurs dietetyczny. Pomyślałam, że może nauczę się czegoś o zbilansowanej diecie i wykorzystam to też w czasie przygotowywania posiłków dziecku. W końcu jeszcze 1,5 miesiąca i zacznę rozszerzanie diety. Myślę, że warto. Jak sądzicie?
» przejdź do wątku
Magda Mała Mi

Magda.Mala.Mi




Dołączyła: 13.10.2009
Posty: 4

Mam do rozdania kilkanaście kuponów rabatowych na darmową przesyłkę kurierską w sklepie z soczewkami kontaktowymi www.okooko.pl. Ja nie potrzebuję, bo nie noszę jeszcze okularów. Dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę napisać wiadomość. Kod odeślę w odpowiedzi.
» przejdź do wątku
Magda Mała Mi

Magda.Mala.Mi




Dołączyła: 13.10.2009
Posty: 4

Mam do zrzucenia 3,5 kg po ciąży. Czy karmiąc mogę zacząć dietę?
» przejdź do wątku
Magda Mała Mi

Magda.Mala.Mi




Dołączyła: 13.10.2009
Posty: 4

Moja córeczka od małego ma trochę większą wagę niż powinna. Jako 7-latka idzie do pierwszej klasy. Nie chcę, żeby dzieci się z niej śmiały, bo straci poczucie własnej wartości. Byłyśmy u dietetyka, który rozpisał dietę córce. Oczywiście chcemy się również wspomóc zajęciami sportowymi. Na wyszukiwarce zajęć pozalekcyjnych Pozaszkolne.pl znalazłam zajęcia taneczne. Myślę, że się jej spodobają. Myślimy też o basenie, tylko czy to nie będzie za dużo, jak na taki mały organizm?
» przejdź do wątku
Magda Mała Mi