Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika krystynaChyr
krystynaChyr




Dołączyła: 25.11.2009
Posty: 2

Witam
Mam na imię Krystyna
przez ostatnie kilka miesięcy coraz częściej myślałam o odchudzaniu. 4 miesiące temu ważyłam 87,5 kg szybko się męczyłam postanowiłam się odchudzać przeglądałam rożne stronki w internecie i trafiłam na wellnesslife.com.pl
jest tam konsultantka układa całą dietę, podczas całej kuracji opiekuje się radzi co zmienić. mija 4 miesiąc kuracji schudłam już 19 kg średnio chudnę 5 kg miesięcznie mój lekarz powiedział, że to bardzo dobre wyniki, zmieniły mi się nawyki żywieniowe a co ważne ostatnio robiłam badania i znacznie się poprawiły. Więc z czystym sumieniem mogę wam ich polecić na pewno pomogą.
jeśli pomogłam moją wypowiedzią bardzo się cieszę.
» przejdź do wątku

krystynaChyr




Dołączyła: 25.11.2009
Posty: 2

Witam
Mam na imię Krystyna
przez ostatnie kilka miesięcy coraz częściej myślałam o odchudzaniu. 4 miesiące temu ważyłam 87,5 kg szybko się męczyłam postanowiłam się odchudzać przeglądałam rożne stronki w internecie i trafiłam na
http://www.wellnesslife.com.pl
jest tam konsultantka układa całą dietę, podczas całej kuracji opiekuje się radzi co zmienić. mija 4 miesiąc kuracji schudłam już 19 kg średnio chudnę 5 kg miesięcznie mój lekarz powiedział, że to bardzo dobre wyniki, zmieniły mi się nawyki żywieniowe a co ważne ostatnio robiłam badania i znacznie się poprawiły. Więc z czystym sumieniem mogę wam ich polecić na pewno pomogą.
jeśli pomogłam moją wypowiedzią bardzo się cieszę.
» przejdź do wątku