Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika margetach
margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

Wypelniając ankietę Ty decydujesz jakiej firmy mają być witaminy .
» przejdź do wątku

margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

Robiłam badanie ( porównując z zaleceniami w analizie koleżanki są różnice ).

Każda dieta powinna być dostosowana
do indywidualnych potrzeb , zróżnicowana pod względem odżywczym .
Nigdy nie może być ustalana na stale .
?le dobrana dieta może znacznie uszczuplić
poziom składników odżywczych w naszym organizmie .
Zdrowe odżywianie to stałe dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości
koniecznych do życia minerałów i witamin .
WITAMINY są zawarte w produktach pochodzenia roślinnego i zwierzęcego , najlepiej dostarczać je w pożywieniu .
W szczególnie niekorzystnym dla organizmu okresie ( choroba , rekowalescencja , złe odżywianie, zaburzenia w przyswajalności składników odżywczych ) witaminy mogą być podawane celowo przez pewien czas pod postacią preparatów farmaceutycznych lub suplementów diety .
Dlatego nie sądzę że lekarze z Biomolu wszystkim pacjentom robiącym APW zalecają te sama witaminy .
» przejdź do wątku

margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

[quote:d37d07cd31="NutriAdvicerka"]Wykaże minerały, ale nie powie nam nic o witaminach.[/quote:d37d07cd31]

Analiza Pierwiastkowa Włosa jest metodą bezinwazyjną i daje całościowy obraz badanego organizmu.
W opisie osoba badana dostaje osobiste zalecenia jakie witaminy i suplementy ma przyjmować ( ile razy dziennie i o jakiej porze dnia i przez jaki okres ) oraz wskazówki jaka dieta jest dla jej organizmu najlepsza , czego unikać i wiele innych przydatnych informacji.
» przejdź do wątku

margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

"niestety nie wiem czym się kierować "
Luke !
Napewno witaminy naturalne są bardziej przyswajalne przez organizm .
Ja polecałabym firmę Nutrilite. Trudno odpowiedzieć które witaminy są Ci potrzebne . Zapotrzebowanie na witaminy są zależne od wieku , płci , środowiska w jakim żyjemy , jak się odżywiamy, i innych . Pamiętaj zarówno niedobór jak i nadmiar witamin jest szkodliwy dla organizmu . Najlepiej jest zrobić Analizę Pierwiastkowa Włosa , wykaże jakich pierwiastków nam brakuje i zalecenia co przyjmować .
O objawach deficytu i nadmiaru witamin i minerałów piszę na blogu :
http://zdrowy-styl-zycia.bloog.pl/
zapraszam
» przejdź do wątku

margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

Zapraszam : zdrowy-styl-zycia.bloog.pl/
» przejdź do wątku

margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

Jestem pod wrażeniem :super: , ja też interesuję się witaminami i pierwiastkami .
Prowadzę bloog na ten temat , jeśli zechcesz to podam Ci namiary .
pozdrawiam :-D
» przejdź do wątku

margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

Błonnik to te części roślin których organizm nie trawi i w niewiele zmienionej postaci je wydala . Działanie jego można porównać do szczotki , która wymiata z przewodu pokarmowego zalegające , zbędne resztki pokarmu ( jest to błonnik nierozpuszczalny -znajdujący się w otrębach , płatkach , fasoli i innych warzywach ) oraz pobudza do pracy jelita i przyspiesza przemieszczanie się pokarmu w ukladzie trawiennym ( to błonnik rozpuszczalny - są to pektyny i żywice ). Jest więc niezbędny w naszej diecie .
» przejdź do wątku

margetach




Skąd: Krasnystaw
Dołączyła: 11.03.2010
Posty: 8

Witam Wszystkich Milośników zdrowego stylu życia ! :)
» przejdź do wątku