Dzisiaj jest: Czwartek, 18.04.2024 Imieniny: Bogusławy i Bogumiły



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika gruszka
gruszka




Dołączyła: 08.04.2010
Posty: 3

Ja nie posiadam tego typu sprzętu więc trochę ciężko jest mi odpowiedzieć na pytanie, czy warto jest w niego zainwestować, ale myślę, że na pewno nie zaszkodzi. I jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań to aktywność fizyczna nawet i taka najmniejsza może być bardzo pomocna w odchudzaniu.
Zgadzam się też z moją przedmówczynią, że jeśli nie chodzisz na fitness i nie biegasz to taki stepper może ci się przydać;)
» przejdź do wątku

gruszka




Dołączyła: 08.04.2010
Posty: 3

Oj ciężko jest mi powiedzieć, czy można to wykonać w innej klinice niż Vimed. Ale co do kosztów i tego czy warto jest się poddać takiej diecie to myślę, że mimo tego, że jest to dość droga sprawa to i tak warto, bo nie tylko taka indywidualna dieta będzie skuteczna, w końcu opracowana jest na podstawie fenotypu każdego człowieka, ale też będzie bezpieczna dla naszego organizmu. Bo czasem się zdarzy, że jak gubimy zbędne kilogramy możemy gdzieś po drodze nadszarpnąć nasze zdrowie. Ja zawsze byłam zdania, że jeśli ktoś chce się odchudzać powinien dietę z kimś skonsultować, żeby dieta była i bezpieczna i skuteczna.
» przejdź do wątku

gruszka




Dołączyła: 08.04.2010
Posty: 3

Jeśli chodzi o mnie to ja jak chcę poćwiczyć wybieram taki strój w którym będzie mi się wygodnie ćwiczyło i biegało. Ważna jest dla mnie przede wszystkim wygoda, i jeszcze zwracam uwagę na to, żeby ubranie było wykonane z odpowiednich materiałów, chyba nie ma nic gorszego niż ubrania do biegania i na fitness, które nie przepuszcza powietrza.
Czasem mnie badania naukowe bardzo zaskakują, bo w życiu nie pomyślałabym, że buty do biegania mogą być bardziej szkodliwe od szpilek, jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć.
» przejdź do wątku