Dzisiaj jest: Środa, 17.04.2024 Imieniny: Roberta i Patrycego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika wisnia
wisnia




Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Odżywianie kobiet w ciąży jest rzeczą bardzo ważną, a niektóre kobiety niestety bagatelizują sprawę zdrowego odżywiania. Znalazłam bardzo ciekawy artykuł o odżywianiu w trakcie ciąży, również już po rozwiązaniu http://vimed.pl/jak-sie-odzywiac-przed-ciaza-w-trakcie-ciazy-i-po-rozwiazaniu/ Warto sobie zerknąć, bo tekst zawiera wiele ciekawych informacji i moim zdaniem niezbędnych.
» przejdź do wątku

wisnia




Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Chciałam was zapytać jakie ubranie najlepiej kupić na fitness? Czy lepiej zainwestować w dresik, czy może wygodniejsze byłyby getry i zwykły t-shirt. Znalazłam kilka fajnych komplecików na tanisport.pl, ale naprawdę nie wiem co byłoby lepsze. Chciałabym kupić sobie coś wygodnego, więc proszę o radę.
» przejdź do wątku

wisnia




Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Wydaje mi się, że skóra po odchudzaniu u każdego jest obwisła i pomarszczona. Z tego co wiem na ten temat, to najlepiej robią masaże i odpowiednie ćwiczenia. Warto tez pomyśleć o kosmetykach ujędrniających skórę. Wydaje mi się, że jak będzie się to wszystko regularnie stosować, to na pewno efekty będą.
» przejdź do wątku

wisnia




Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Czy macie jakieś urządzenia do ćwiczeń w domu? Zastanawiam się nad kupnem czegoś, na czym od czasu, do czasu mogłabym poćwiczyć. Nie myślę tutaj o bardzo katorżniczych ćwiczeniach, raczej chodzi mi bardziej o relaks. Wpadł mi do głowy pomysł, że tak dla odmiany może zainwestowałabym w trampolinę. Udało mi się znaleźć na trampoliny.pl kilka ciekawych modeli, cena wydaje się przystępna. Podobno są nawet specjalne ćwiczenia, które na takim urządzeniu można wykonywać. Jak zapatrujecie się na taki pomysł? Może macie jakieś inne, które pomogłyby mi wybrać odpowiedni sprzęt - będę wdzięczna za sugestie.
» przejdź do wątku

wisnia




Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Coraz mniej czasu człowiek ma na wszystko, a więc na robienie zakupów również. Wydaje mi się, że coraz więcej osób zaczyna robić wszelkiego rodzaju zakupy, również spożywcze w sieci. Przede wszystkim jest to wygodne, oszczędza się wiele czasu, a i pieniędzy. Sklepy internetowe oferują naprawdę mnóstwo produktów i ja tez zaczynam się przekonywać, do takiej właśnie formy zakupów. Raz przypadkiem musiałam skorzystać z czegoś takiego, leżałam chora w łóżku, a nie za bardzo miał mi kto zrobić zakupy. Zamówiłam w a.pl , dowieźli mi bardzo szybko na miejsce. Od tamtej pory, regularnie kupuję właśnie w taki sposób. A jak wy się na to zapatrujecie?
» przejdź do wątku

wisnia




Dołączyła: 20.04.2010
Posty: 6

Nie jestem do końca do tej diety przekonana. Stosowałam ja kiedyś i fakt, były efekty, ale po jakimś czasie bardzo zaczęło mi brakować produktów, które trzeba podczas tej diety odrzucić. Efekt był taki, że jak już zakończyłam tą dietę, to zaczęłam jeść wszystko, czego wcześniej nie mogłam i wiadomo jak to się skończyło. Wszystko zależy od silnej woli, a mi jej chyba brakuje.
» przejdź do wątku