Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

«   | 1 | 2 |  

powrót
Wszystkie posty użytkownika BrzuchStop
BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

A możesz napisać więcej szczegółów? O jaką pracę dokładnie chodzi? Wszyscy forumowicze na pewno są bardzo zainteresowani,czekamy na więcej informacji.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Jeżeli mój głos pomoże Ci w pisaniu pracy,to chętnie pomogę:) Ankieta już wypełniona,a w razie dodatkowych pytań służę pomocą.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Dzisiaj na obiad miałem spaghetti,wiec całkiem nieźle:) Fakt,że to sporo kalorii,ale to jedna z moich ulubionych potraw,wiec nie mogłem sobie tego odmówić:)
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Oczywiście że tak. Czas ma tutaj ogromny wpływ i jest często naszym sprzymierzeńcem. Uważam,że bardzo fajnie sprawdza się 6 Weidera,to skuteczne ćwiczenia.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z tymi butami specjalnie do biegania,to też bez zbytniej przesady. Wydaje mi się,że odzież termoaktywną można kupić o wiele taniej niż mówisz,poza tym najlepiej ćwiczy się w spodenkach,które mogą być zwykłe w świecie.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zapraszam także na moją stronę,gdzie znajdziecie cenne informacje oraz wskazówki na temat odchudzania:)
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Tutaj mogę sie zgodzić,jeżeli już decyduje się na suplementy,to tylko sprawdzonej firmy. Żadnych anonimowych specyfików z allegro.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

U mnie pielęgnacja odbywa się 3 stopniowo: po pierwsze żel do mycia twarzy,potem tonik,a na końcu krem do twarzy.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Ja również używam mleczka nawilżającego podczas kąpieli,dzięki niemu skóra jest naprawdę gładka. A wieczorem nakładam balsam dla uzyskania lepszego efektu,naprawdę pomaga.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Wita na forum:) Napisz coś więcej o sobie,od jak dawna działa Wasz sklep?
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Tak jak w powyższych postach,wszystko zależy tylko i wyłącznie do Ciebie,Twojej motywacji i konsekwencji. Oprócz tego są jeszcze elektroniczne papierosy,które pomagają w walce z nałogiem.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Dokładnie tak,woda to niezbędny składnik każdej diety,w zasadzie bez niego nie moglibyśmy mówić o istnieniu życia. Pamiętajmy o tym.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Nie zapominajmy także,że oprócz diety liczy się aktywność fizyczna,to moim zdaniem bardzo ważne. A co do samej diety,to ułożona indywidualnei9 do potrzeb,daje naprawdę świetne efekty.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów na forum,na pewno każdy jest ciekawy w jaki sposób udało Ci się pozbyć kg:) Czekamy na odpowiedź.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Nie słyszałem o tym wyciągu z ananasa,może ktoś na forum ma więcej informacji na ten temat? Spróbuj ułożyć sobie także odpowiednią dietę,to moim zdaniem absolutna podstawa. A co z ćwiczeniami?
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Myślę ze niezbędna będzie pomoc psychologa i lekarza specjalisty. Mam nadzieję że z czasem wszystkie się unormuje,pozostaje mi życzyć jedynie dużo wytrwałości oraz zdrowia.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Anoreksja to naprawdę ciężka choroba,ostatnio głośno było o tym w tv.. Nikomu tego nie życzę,bo skutki prowadzą do śmierci.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

No tutaj nie do końca bym sie zgodził,wg mnie wiekszosc cwiczeń pomaga nam w pozbyciu się zbędnych kilogramów,wymień chociaż kilka które mają negatywny wpływ na nasz organizm.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Mam identyczne zdanie na ten temat, oprócz diety liczy się także systematycznosc i odpowiednie cwiczenia. Na dłuższą metę z pewnoscią przyniesie zamierzony efekt.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Jest juz jeden bardzo podobny post
http://www.forum.odzywianie.info.pl/viewtopic.php?t=636#1964 ale w tym także jest za mało szczegółów a zbyt dużo ogólnych informacji.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Trochę dziwny post,jeżeli możesz to napisz o jaki posiłek proteinowy chodzi i podziel się swoim sukcesem w walce z nadwagą:)
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Nigdy nie słyszałem o tej internetowej aptece,ale wydaje mi się że jeżeli opinie na jej temat są pozytywne,to czemu by nie. Tym bardziej że kupujesz tylko witaminy. Dużym plusem jest to,że zaoszczędzimy na staniu w kolejkach.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z mojej wiedzy wynika że można pic wode podczas posiłku,tym bardziej jeżeli odczuwamy pragnienie. Nic się nie wymiesza w żołądku:)
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

To fakt,moja znajoma była na zabiegu masażu czekoladowego i szczerze mówiąc to była bardzo zadowolona i zrelaksowana. Uważam że warto spróbowac:)
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Bieżnia to też bardzo dobry pomysł,ale wymagający czasu na uzyskanie odpowiedniego efektu. Poszukaj też orbitreka i wioślarza,zapisz się na basen. Każdy z tych sposobów jest skuteczny aby zrzucic kilka kilogramów.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Jeżeli już bierzemy suplementy to niech będą one naprawdę sprawdzone i godne zaufania. Sama tabletka nie załatwi sprawy,ale pisałem już o tym w powyższych postach.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z tego co piszesz wynika,że pozbyłaś się naprawde sporej ilości kilogramów. Napisz jaką dietę stosowałaś i jaki przez jaki okres pracowałaś nad swoją wagą.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z tego co czytam,to kilka suplementów które rzekomo "skutecznie" odchudzają zostały wycofane z rynku,nie tylko w Polsce. Jestem zdania że oprócz supli,warto także ułożyc sobie dobra dietę i byc aktywnym fizycznie.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Myślę ze coś musi w tym być,taka indywidualna dieta mogłaby przynieść efekty. Co o tym sądzicie??
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Post jest bardzo optymistyczny,tylko pytanie o co tak naprawdę chodzi ;-) jeżeli możesz to podaj wiecej szczegołów,na czym polega to Super Odchudzanie.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

wydaje mi się,że powinnaś zajrzeć do innych działów na forum,gdzie możesz uzyskac kilka cennych informacji oraz wskazówek.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Szczerze mówiąc to nigdy nie miałem, z nimi do czynienia,wiec nic nie mogę powiedzieć. Pamietaj,że sam pas nic nie da,jeżeli chcesz schudnąć to ważna jest również dieta i wysiłek fizyczny.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Gimnastyka w wodzie to podobno dobry i sprawdzony sposób na pozbycie sie celulitu. Poza tym istnieje jeszcze szereg innych ćwiczeń dzięki którym możemy się go pozbyć,w tym także odpowiednie masaże.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Najlepsze są moim zdaniem brzuszki,nie dość ze spalasz tkankę tłuszczowa to dodatkowo wzmacniasz mięśnie brzucha. Jeżeli chcesz to mogę doradzić także inne sposoby na płaski brzuch w 14 dni.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zdjęcia są bardzo niewyraźne,wiec może opisz w jakim stanie są te urządzenia i co najważniejsze: podaj ich cenę.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Wydaje mi się,że lepszy byłby zwykły t-shirt ponieważ jest wygodniejszy a na zajęciach fitness jest przecież duży wysiłek fizyczny,wiec bluza odpada.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zgadza się,to normalne że skóra po dużym spadku wagi zaczyna wisieć i masz rozstępy. Są odpowiednie ćwiczenia-chodzi głównie o aktywność fizyczną oraz masaże,dzięki którym Twoja skóra powróci do poprzedniego stanu,czyli stanie się gładka. Gorzej z samymi rozstępami...
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zależy czy biegasz an krótkie czy długie dystanse,w przypadku tych drugich zaleca się stawianie długich kroków,oraz regularne głębokie oddechy.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Można,ponieważ to urządzenie działa podobnie jak rower-spala tkankę tłuszczową i przy połączeniu z odpowiednią dietą na pewno będą efekty.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zgadza się,jest kilka sprawdzonych sposobów na walkę z celulitem,a podstawą będą odpowiednie ćwiczenia.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

A ja z doświadczenia wiem,że można zrzucić tyle kg,ale to wymaga ogromnego wysiłku. Teraz Twoim jedynym problemem będzie utrzymanie obecnej wagi.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Czy ktoś z Was próbował już tych tabletek i może wyrazić swoją opinię na ich temat?? Ciekawe czy rzeczywiście działają...
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Pytanie czy 57kg w wieku 15 lat to mało czy dużo.. Jak dla mnie to idealna waga i wcale nie musisz martwić się o to,że jesteś za szczupły albo zbyt gruby. To okres dojrzewania,wiec Twoje ciało również sie zmienia.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Tutaj masz bardzo podobny temat,myślę ze warto zajrzeć http://www.forum.odzywianie.info.pl/viewtopic.php?t=368#1718
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Twój organizm cały czas jest w fazie rozwoju,wiec to normalne że na razie rośniesz,a potem przytyjesz. Ale na forum jest specjlalny dział na temat diety dla kulturystów,tam znajdziesz kilka przydatnych wskazówek.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Tylko pytanie jak poradziłaś sobie z taką nadwagą,jeżeli możesz to poisz swój przypadek szerzej,może przyda się to komuś z forumowiczów.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Ta firma oferuję trochę cudowne wyniki,z jakimi większosć z nas miała już okazję się spotkać.. Dlatego podczas procesu odchudzania zachowajmy przede wszystkim zdrowy rozsądek i nie dajmy się naciągnąć :-)
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Ogólnie rzecz biorąc to większosć naszych posiłków powinno się konsultować z lekarzem prowadzącym ciażę. Absolutnie zabrania się jedzenia wszelkiego rodzaju fast foodów.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

No to w takim razie tym bardziej gratuluję sukcesu. Oby tylko nie zastał Cię efekt jo jo,co zdarza się niezwykle często. Nie rezygnuj z aktywnosci fizycznej.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Częst bywa tak,ze stosujemy jakąś dietę i nie mamy pojęcia jak wpływa na nasz organizm. Wynika to właśnie z niewiedzy i jestem za tym aby to zmienić. Zanim zdecydujemy się na konkretna dietę,to postarajmy się dowiedziec czy aby na pewno wyjdzie nam to na zdrowie.
» przejdź do wątku
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

«   | 1 | 2 |