Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika strefawalki17
strefawalki17




Dołączyła: 30.08.2010
Posty: 2

Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą w tym zakresie, to proszę o kontakt na adres strefawalki17@wp.pl, a wówczas służę pomocą. Nie umieszczę całej pracy na forum, ponieważ jest zbyt rozbudowana ze względu na ilość istotnych problemów związanych z domowymi systemami uzdatniania wody (ma 25 stron tekstu + istotne dane techniczne owych systemów). Pozdrawiam serdecznie.
» przejdź do wątku

strefawalki17




Dołączyła: 30.08.2010
Posty: 2

Jeśli potrzebują Państwo jakiejkolwiek pomocy z zakresu domowych stacji uzdatniania wody, to służę swoją pomocą. Jestem człowiekiem, który spędził 3 miesiące na wizytach w różnych firmach i rozmowach z różnymi producentami takich urządzeń w Polsce. Rozpracowałem rynek w tym zakresie rozkładając go na czynniki pierwsze. Znalazłem wszystkie rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu. :ok: Dodam, że napisałem pracę na ten temat. Jedna z tych firm, po zapoznaniu się z treścią moich spostrzeżeń zaproponowała mi u siebie posadę, co świadczy o tym iż moja wiedza przekracza doświadczenia niejednego ich pracownika. Nie podjąłem jeszcze pracy, ponieważ mam obecnie intrantne i zadowalające zajęcie. Pozdrawiam wszystkich użytkowników...
» przejdź do wątku