Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika hippo
hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Usługi jakiego kuriera polecacie, bo ja sama nie orientuję się zbyt dobrze w temacie. Do tej pory korzystałam tylko z Poczty Polskiej, a teraz, w sytuacji kiedy paczka którą wysyłam jest dość ciężka, waży ponad 3 kg i ma dotrzeć aż do Wielkiej Brytanii chcę mieć pewność, że dotrze tam szybko i bez szwanku.
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Moim zdaniem do kompletując ubranie na fitness warto zainwestować w dobrze przepuszczającą powietrze i wilgoć, wygodną i nadającą się na każdą porę roku odzież termoaktywną. Ostatecznie się na tym właściwie oszczędza, bo można nosić przez długi czas i w każdym okresie. Nową kolekcję mają teraz na kamai.pl, na którą zwróciłam właśnie uwagę też z tego względu, że nie jest tak droga, jak wiele ubrań termoaktywnych, których cena jest taka przez ich pozytywne działanie.
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Interesuję się fryzjerstwem i chciałabym w tym kierunku dążyć i w przyszłości z tym wiązać swoją pracę, ale jestem na razie na najbardziej początkowym etapie. Chodzi mi o wybór szkolenia fryzjerskiego, takiego kilkudniowego. Nie mam znajomych, które orientują się w temacie dlatego tu pytam i liczę na pomoc. Ja zwróciłam na razie uwagę na Diamond Cosmetics, bo po zakończeniu u nich kursu dostaje się (wydaje mi się, że dużo obiecujący) międzynarodowy certyfikat. Co wy polecacie?
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Mi pomaga krem odżywczy Lirene skóra szorstka. Moje stopy mają tendencję do wysuszania i pękania, także wybór kremu, tak jak w Twoim przypadku nie jest prosty. Lirene na szczęście mi pomaga i nie muszę dalej poszukiwać;). Do dobrych kremów do stóp należy też krem od Neutrogeny, ale mi nie wystarczył.
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Ja się właśnie zastanawiam w kontekście tego tekstu, czy dobry pomysłem jest stosowanie odżywek białkowych na przyrost masy mięśniowej. Myślę właśnie o zakupie takiego suplementu, prawdopodobnie ze znanej mi strony hellhound.pl, ale nie jestem zbytnio doinformowana w biologii itp. i nie umiem samodzielnie stwierdzić, czy skład takich preparatów jest w porządku, czy zawierają one dużo niezdrowych składników. Proszę o radę w tej sprawie.
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Też tak myślę, że doprowadzenie do takiej równowagi w organizmie jest bardzo ważne, nie tylko, aby organizm był zdrowy, ale też po to żebyśmy my się dobrze czuli:). Dlatego zastanawiam się nad kupnem dostępnego na rynku proszku zasadowego Langsteiner. Na stronie sklepu czytałam już jak działa i jaki ma skład i wydaje się dobrym produktem.
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Ja zastanawiam się nad wyborem toniku przeciw wypadaniu włosów, bo mam z tym spory problem. Wiele takich widziałam na e-lek.pl, ale nie wiem, na który się zdecydować. Wydawało mi się, że takich produktów jest niewiele, a tu widzę, że jednak sporo. Skłaniam się najbardziej ku temu od Dermedic, ale muszę się jeszcze doradzić.
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Ja nie wierzę w skuteczność szczepionek, dlatego po nimi także biorę immulinę. Ma solidne składniki, nie dawkuje się jej zbyt często. Oczywiście kupuję jej większą dawkę, żeby nie przepłacać, bo wychodzi taniej. Zamawiam na Phytomedica.pl, gdzie płacę tylko 43 zł za 60 kapsułek
» przejdź do wątku

hippo




Skąd: Kraków
Dołączyła: 15.11.2010
Posty: 9

Mój zdrowy poranek wygląda tak, że po prostu jem przynajmniej dwie kanapki na śniadanie, nie piję kawy tylko herbatę z cytryną lub z miodem i przynajmniej dwa razy w tygodniu mobilizuję się do wcześniejszego wstania, żeby przed wyjściem do pracy zdążyć jeszcze poćwiczyć (przynajmniej 10 minut). Są to jednak ćwiczenia łagodne, bo wydaje mi się, że z rana nie powinno się zbytnio przemęczać.
» przejdź do wątku