W sierpniu urodziłam bliźniaczki, po ciąży byłam załamana. Zawsze byłam dość szczupłą osobą ale po ciąży przytyłam prawie 16 kg. Nie miałam wystarczającej motywacji zeby ćwiczyc, do tego doszła depresja i w pazdzieniku ważyłam już 76kg przy wzroście 174cm. Ocknełam się na początku grudnia i postanowiłam coś z tym zrobić. Odmówiłam sobie światecznych pyszności, prawie całkowicie odstawiłam słodycze, waga dalej nie ruszała. W styczniu moja siostra wróciła ze stanów, przywiozła mi tabletki wspomagające odchudzanie Siboslim. Zaryzykowałam i wziełam się ostro za siebie. Ograniczyłam węglowodany, ruszam się kiedy tylko moge, Siboslim biorę juz drugi miesiąc. Jestem szczęsliwa, schudłam już 12kilogramów, w koncu zaczełam cieszyć się życiem i nie brzydze się sobą :) do wakacji planuje dumnie pokazać się w kostiumie, wiem już teraz, że zawsze może się udać, wystarczy tylko odrobina motywacji. No i napewno pomógł mi bardzo Siboslim, mam jeszcze dwa opakowania ale chciałam się was zapytać - Może ktoś brał? Czy też wam się udało? Schudliście? Czekam na odpowiedzi, chętnie wymienie się doświadczeniami :)

Pozdrawiam
Karolina
» przejdź do wątku