Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika gosiex
gosiex




Dołączyła: 24.04.2011
Posty: 2

Dzięki wielkie:) Co do owoców to masz rację bo ok 21 robię się głodna, ale zaczęłam zalewać je jogurtem i jest ok:)
» przejdź do wątku

gosiex




Dołączyła: 24.04.2011
Posty: 2

Hej.. Od ponad tygodnia jestem na diecie, tylko to trochę nietypowa dieta, bo sama sobie ją wymyślilam, nie opierałam się na przykładowych posiłkach ani na sumie kalorii która powinnam zjeść np na sniadanie.. Tak więc nie przekraczam przynajmniej staram się 1200kcal.. Jednak ostatnio zaczęłam coraz więcej czytać na temat prawidłowego odchudzania i powiem ze "trochę" to naginam.. I mam taka prośbe czy moglibyście podpowiedziec mi co powinnam zmienic w swoim zywieniu aby nie dostac efektu jojo..

Jem 3 posiłki dzienne gdyż jestem tak nauczona i nie mam czasu szczegolnie w tygodniu zjesc 5.. Ale gdy zglodnieje przegryzam jabłko lub jakis owoc:) ale wracajac do sedna: nie jadam chleba wyeliminowałam go z każdego posiłka poza jednym małym wyjątkiem:)

Tak więc na sniadanie: 2 jajka na miękko, lub parówka lub serek wiejski lub jogurt z płatkami owsianymi i to zawsze jem (wyjątek) 0,5 bułki.

Na obiad: ok 14 obiady normalnie jednynie ograniczam ilość np mało ziemniaków (max 2), makaronu, ograniczam do min (czyli jem 1 w miesiącu, pyze ewentualnie knedle)... Np Zupa+ mięso (obojętnie jakie)+ziemniak lub sama zupa

Na kolację: ok 18-19 jem owoc (grejpfrut, kiwi) lub sałatke owocową lub jogurt z platkami owsianymi..

Takie jedzenie mi odpowiada pilnuję sie i jestem zmotywowana bo mogę tak jesc przez dłuższy czas. Jesli chodzi o wyrzeczenia to ogr do min slodycze produkty mączne) ale raz na 2tyg zjadam coś na co mam ochotę np na makaron carbonarra:)

Przez ponad tydzien schudłam 3kilo obecnie 92, boję się że za szybko chudne i moja skora nie zregeneruje sie odpowiednio no iefekt jojo.. Możecie coś doradzić?
» przejdź do wątku