Każda kobieta chciała by wyglądać jak osa, mieć gładką skórę, cerę jak młoda brzoskwinia.
Więc stosują różnego rodzaju cudowne diety, chodzą do lekarzy specjalistów którzy zlecą proste badania i przepiszą specyfiki, I zaczyna się zwykła droga. Od lekarz do apteki, dom
,,dieta cud,, tabletki i co? Po paru tygodniach jest gorzej lub zostajemy na tym samym poziomie wagi lub zaczynamy odczuwać inne dolegliwości.
Jeśli stracimy parę kilogramów nadwaga wraca jak bumerang i często z podwojoną siłą.
Znowu stres (jestem gruba jak świnia) i nie schudnę chyba nigdy a stres powoduje nadmierną produkcję tłuszczu w naszym organizmie co skutkuje nadwagą. Propozycja zaakceptowania siebie taką jaką jestem też jest nie dopuszczalna wręcz szkodliwa. cdn.
Więc o co tu chodzi?
Kochane kobiety, chodzi o metabolizm. Przemiana materii u osób z nadwagą została poważnie naruszona co w konsekwencji prowadzi do otyłości, złego samopoczucia, chorób serca, jest to tragedia i szok dla naszego organizmu. Pytanie , jak przyspieszyć nasz metabolizm? Jest wiele specyfików na ryku w które możemy zaopatrzyć się i stosować. Wiele z nich to jedno wielkie oszustwo, wyciąganie pieniędzy z waszych kieszeni a rezultaty kuracji mizerne. Medycyna chińska znana od tysięcy lat ma na to swoje sposoby. Istnieją naturalne
Suplementy, które pomagają, leczą, opóźniają starzenie, dodają sił witalnych, doprowadzają nasz organizm do pełnej stabilizacji, która w konsekwencji prowadzi do somouzdrowienia. Oczywiście trzeba od czegoś zacząć. Koniecznością jest oczyszczenie organizmu z wszelakich toksyn, złogów które zalegają w wątrobie, nerkach i w jelitach cienkim i grubym jest tego około 3 kilogramów. Można to porównać do zatykającej się rury kanalizacyjnej. Pamiętać należy, o piciu dużej ilości wody i spożywać artykuły zgodne z grupą krwi. Leki które, zażywamy bez oczyszczenia działają tylko w 10%.
Stare chiński przysłowie mówi:
,,chcesz żyć długo – utrzymuj jelita w czystości, chcesz żyć bardzo długo – utrzymuj jelita w stanie pustym!,,

Mogę pomóc, doradzić, proszę o kontakt telefoniczny 693643423 lub e-mail barnaba.54@wp.pl
» przejdź do wątku