Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika piotr1976
piotr1976




Dołączyła: 10.11.2011
Posty: 7

oczywiście są różne lobby wegetariańskie i Diety dukana ..moim zdaniem Nasi przodkowie nie manipulowali umysłami jak nasze pokolenie...na diecie warzywno-owocowej bardzo się żle czułem...i jesli ktoś mysli że żarciem doprowadzi do równowagi kwasowo-zasadowej to troszku ma fiu fiu....jeśli te chwalebne warzywa będą zawierać azotyny a Nasz organizm z braku białka się rozpadnie...są jakies mody w diecie z 1000 dietetyków chce dostać nobla
a do mnie się również zgłaszają wegetarianie z chora tarczycą ,cukrzycą,zaburzeniami termoregulacji,suchą skorą i zaparciami...gdzie błonnik się o kant dupy potłukł...a w zasadzie o jelita..Błaszczyszyn jest dobrym naukowcem ale zwolennikiem wegetarianizmu...Nie można się posługiwać tylko modami...zresztą ktoś z jej grona mówił że kiszona kapusta to zasada..
ja myślę że ktoś się zapędził...a jak nie to niech nożki wsadzi w beczkę na 2 zdrowaski do tejże zasady.Ukraińców cenie za walkę z pasożytami co w medycynie polskiej raczkuje...
» przejdź do wątku

piotr1976




Dołączyła: 10.11.2011
Posty: 7

super ułóż prawidłowe 2 śniadania ;-) dla alergika o zespole drażliwego jelita,dodajmy mu łuszczycę i w czym tam jesteś specjalistką...niech będzie astma oskrzelowa i bóle stawów
chcę zobaczyć tylko Twoje śniadanie...to mi wystarczy
» przejdź do wątku

piotr1976




Dołączyła: 10.11.2011
Posty: 7

fakt mam lekką nadwagę ale z tym pojęciem tuczące...to jakaś mania...ja czegoś nie rozumiem to wyrzućmy tłuszcz i z głowy...ale dobrze wiecie że tego nie wolno zrobić...walczy się z tłuszczem a wpada w coraz to ciekawsze choroby....jest cała maszynka aby żreć białko odtłuszczone i wpieprzać weglowodany...no ale to Pan Bócek stworzył swiat a nie Wy ...i nie sądzę by to do czegoś sensownego doprowadziło...dziecko wie że kotlet schabowy szkodzi...ale to że wiele węglowodanów szkodzi...zapałki i papier dla naszej energii ...nie wiem czy połowa się urodziła sarnami zającami...idżcie diety uczyć własnego kota i psa albo wilka w lesie...czy wolno połknąć skórę a nie połknąć paznokcia...pokolenie wychowane na maśle i schnapsie dożyło 80-90ki...A nasi naukowcy doprowadzili że mamy milion dzieci z miażdżycą i to nie z powodu jedzenia masła,jajek wiejskich czy wołowiny...
» przejdź do wątku

piotr1976




Dołączyła: 10.11.2011
Posty: 7

Ksyltol.Stewia.
Dziwi mnie te zależności i przestrzeganie przed naturą!Jakoś jest tak że powszechnie diabetycy wcinają jogurty owocowe,soki sklepowe o pH 3- i tu dietetycy nie protestują...A jak coś pojawi nagle jak algi,imbir,ksylitol,koenzym Q10 to nagle po 5-10 latach oświeciło....eureka...kiedyś jakaś dietetyczka znana z warszawy powiedziała mi na algi uważać bo to niezbadane...koparka mi opadła z wrażenia...jak to się magistrów u Nas się rozrzuca...ludzie zostają za nic TYTUŁ i napompowani sa tak że w 3 sekundy bym wypuścił z wielu powietrze...
TRzeba się cały czas douczać i szukać...Prędzej się przekonam że odtłuszczane posiłki prowadzą do nowotworu jak ksylitol że jest produktem szkodliwym...a i i :shock: stnieje niemal tak długo jak sauny w Finlandii :shock:
» przejdź do wątku

piotr1976




Dołączyła: 10.11.2011
Posty: 7

jak można dostarczać wszystkich niezbędnych skł.odzywczych jak wielu Polakow jeżdzi z pasażerami na gapę?-drożdżyce,candidozy,mucory- bakterie gnilne robale-tasiemce,owsiki,glista ludzka psia i kocia,tęgoryjec,włosogłówka,lamblie,przywry
ile trzeba magnezu i innych składników do podziału by Nam wystarczająco zostało?
i jak można skutecznie w Polsce leczyć jeśli tego towarzystwa powszechnie się nie tępi
badania kału się robi osobnikowi :roll: raz na 1000lat...a i tak tam prawie nikomu nic nie wychodzi a w innych badaniach dość często!
na 30 osób-jednej albo dwóm mówię z dowiadczenia...
» przejdź do wątku

piotr1976




Dołączyła: 10.11.2011
Posty: 7

tu akurat z Panią Nutri się nie zgadzam żuwaczki są do trawienia chleba a u Nas go ludzie nie umieją jeść i połykają w pośpiechu kawały...a mięso trawione w żołądku jako kwas im więcej takich połączeń tym gorzej....a ser z chlebem to jak musztarda z miodem tak samo sok i chleb
pić 30 minut przed i godzinę po jedzeniu.Nie używać smarowideł wymyślonych za komuny mowa o tanich tłuszczach których ssaki nie ruszają! :roll:
» przejdź do wątku

piotr1976




Dołączyła: 10.11.2011
Posty: 7

ale bywa że są złodzieje co się żywia minerałami i nie tylko żywiąi myślę ze z tym to wogóle jest bardzo poważny problem a drugi to metale ciężkie i świństwa w pożywieniu (konserwanty)dozwolone powszechnie przez SGGW...po którym to Dietetycy każą jeść te świństwa jako produkty zdrowe a najtańsza dieta to tyle co wizyta u Docenta Profeski 80 i wyzej....
» przejdź do wątku