Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Nemezis
Nemezis




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 23.02.2012
Posty: 6

Witam. Zapisałam się na siłownię. Może mi ktoś polecić ćwiczenia na zgubienie brzucha, ud itp. Na siłowni są rowerki, bieżnie, masażery różnego rodzaju ławeczki, stepery. Proszę o pomoc.
» przejdź do wątku
Łatwo mówić o zmianach, trudniej wprowadzić je w czyn..

Nemezis




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 23.02.2012
Posty: 6

hmm a co do jakiś ćwiczeń pomoże ktoś ? Hmm nie ma innej rady niż woda nie gazowana ? Piję zieloną herbatę codziennie w dość dużych ilościach. Kawy nie piję w ogóle.
» przejdź do wątku
Łatwo mówić o zmianach, trudniej wprowadzić je w czyn..

Nemezis




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 23.02.2012
Posty: 6

Dziękuję za pomoc. Astmę mam alergiczną, mam uczulenie na kurz i roztocza. A jakieś ćwiczenia żeby zgubić tzw brzuch. Mam bardzo wystające boczki.
» przejdź do wątku
Łatwo mówić o zmianach, trudniej wprowadzić je w czyn..

Nemezis




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 23.02.2012
Posty: 6

Witam. I dziękuję za odzew. Mój jadłospis ;
Śniadanie zależy od 2 do 5 kromek chleba, zazwyczaj z serem żółtym albo twarożkiem.
Drugie śniadanie jakiś jogurt, serek różnie bywa.
Obiad zazwyczaj ryż (wolę go od ziemniaków) warzywa jakieś np na patelnie, duszone lub coś podobnego i najczęściej pierś z kurczaka (rzadko smażona) najczęściej pieczona bez tłuszczu.
Podwieczorek zazwyczaj do zup bo nie jem i zupy i 2 dania na raz.
Na kolację różnie ; kanapki, albo musli, jak wychodzę na miasto zazwyczaj coś na mieście.
Proszę o pomoc. Mimo tego że starannie dobieram potrawy moja waga spada o 2- 5 kg a potem wraca. Pomocy !!!
» przejdź do wątku
Łatwo mówić o zmianach, trudniej wprowadzić je w czyn..

Nemezis




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 23.02.2012
Posty: 6

Witam. Mam 20 lat, 167 cm wzrostu i ważę 79 kg. Od nowego roku staram się zrzucić wagę. Niestety marnie mi to wychodzi. Czy może mi ktoś doradzić co jeść, czego unikać ? I jakieś ćwiczenia, wysiłek fizyczny utrudnia mi choroba, mam astmę i ciężko mi wykonywać jakieś bardziej wymagające sporty (częste napady duszności ) :cry: Proszę o pomoc !!!
» przejdź do wątku
Łatwo mówić o zmianach, trudniej wprowadzić je w czyn..

Nemezis




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 23.02.2012
Posty: 6

[color=green:63d5a28f93]Witam wszystkich. Jestem Wrocławianką z krwi i kości. Mam nadzieję, że znajdę tu wielu pomocnych ludzi którzy pomogą i doradzą jak mam zrzucić zbędne kilogramy.
Pozdrawiam ;) [/color:63d5a28f93]
» przejdź do wątku
Łatwo mówić o zmianach, trudniej wprowadzić je w czyn..