Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika julissima
julissima




Dołączyła: 02.03.2012
Posty: 5

[quote:f2240269fb="koleżanka200"]Dieta jest bardzo ważna dla zdrowia, ale trzeba też stosować nowe metody wykrywania raka,
badać się systematycznie aby wiedzieć, że wszystko jest z nami ok.[/quote:f2240269fb]

noi nie zapominajmy o ruchu
» przejdź do wątku

julissima




Dołączyła: 02.03.2012
Posty: 5

[quote:0d15ef569e="Meridan"]A można samemu zrobić badanie poziomu cholesterolu (tzn. płacąc z wlasnej kieszeni) i z wynikami udać się do lekarza w celu ocenienia, czy potrzebne jest leczenie?[/quote:0d15ef569e]


można. na wydruku z wynikami będziesz też mieć podany przedział norm. jeśli Twój poziom cholesterolu będzie od nich odbiegał, to tez powinno być jakoś zaznaczone. na różnych rodzajach wydruków różnie to wygląda, ale trzeba się wczytać. wtedy na pewno warto iść do lekarza.

niby nie należy interpretować wyników na własną rękę, ale jeśli wyniki mieściłyby się w normach, to ja bym już do lekarza nie szła, uspokojona. :)
» przejdź do wątku

julissima




Dołączyła: 02.03.2012
Posty: 5

[quote:c4821d4535="lala1251"]Hej. Ja też stosowałam Actislimfę jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie ma żadnych efektów jojo jak niektórzy twierdzą. Schudłam na niej 15 kg i waga caly czas się utrzymuje. W 100 % mogę polecić…[/quote:c4821d4535]

ale w jakim czasie? to też istotne...
» przejdź do wątku

julissima




Dołączyła: 02.03.2012
Posty: 5

[quote:6976986fe2="Myszka"]Proszek zasadowy taki jak inne. Nazwa Proszek Zasadowy doktora Auera brzmi bardziej marketingowo, bo poleca ją doktor o dziwnym nazwisku :-P[/quote:6976986fe2]

:)

nigdy nie słyszałam o czymś takim. o żadnym proszku. co tam jest w składzie? ze szkoły pamiętam, że mydło jest zasadowe. może mydło jeść, jak ktoś nie chce zmodyfikować diety tak, żeby się odkwasić? :]

zmiany w diecie są najprostsze, najbardziej naturalne i najskuteczniejsze!
» przejdź do wątku

julissima




Dołączyła: 02.03.2012
Posty: 5

[quote:3e740cc402="MichałW"]Jeżeli osoba do 30 roku (z tego co pamiętam) nie zbuduje sobie odpowiedniej masy kostnej, to później może mieć z tym problemy. Kobiety są bardzie na to narażone.

(...)
Jeżeli ktoś nie zadbał o kości w odpowiednim wieku, to później może mieć problemy.[/quote:3e740cc402]

Kurczę. Ja mam 29 lat prawie i w sumie nie wiem, czy budowałam tę masę. Co trzeba było robić? Można coś jeszcze teraz podziałać, jakby co? Czy już za późno?
» przejdź do wątku