Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika krokusik
krokusik




Dołączyła: 23.03.2012
Posty: 4

to gratuluję! Jesteś pierwsza której to się udało z tym specyfikiem. Tu mamy znacznie więcej osob którym to się nie udało a zostali oszukani przez tę firmę.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,1137,126953975,,czy_ktos_stosowal_Tera_Slim_.html?v=2

Możesz napisać coś więcej: ile straciłaś, ile wysiłku fizycznego w to włożyłaś, jaką dietę stosowałaś?

Podziel się radością!!!
» przejdź do wątku

krokusik




Dołączyła: 23.03.2012
Posty: 4

To ten sam preparat sprzedawany przez Massive Dynamic z Warszawy, Nowogrodzka 23. a ponoć produkowany przez Active Food Supplements.
Dają gwarancję za zrzucenie 14kg w 4 tygodnie lub całkowity zwrot pieniędzy.
Niestety to oszuści. Na forach wiele można o nich znaleźć. Co chwila zmieniają nazwę preparatu który nie działa i dają te same opisy, zdjęcia, gwarancje.
Kilku osobom udało się wyciągnąć od nich zwrot pieniędzy ale tylko za nienaruszone opakowania ze środkiem i to z potrąceniem wysokich kosztów przesyłki (22zł a niby wysyłają gratis).
Wcześniej ten sam preparat nazywali Weight Loss, slimgrenline, slimutramine


Tu można o nich poczytać
http://forum.gazeta.pl/forum/w,1137,126953975,,czy_ktos_stosowal_Tera_Slim_.html?v=2
» przejdź do wątku

krokusik




Dołączyła: 23.03.2012
Posty: 4

przeszukałam wiele forów w poszukiwaniu cudownego środka który zadziała bez wysiłku fizycznego. Jeśli taki istnieje to dlaczego nikt o nim nie napisze?
Pomijam reklamy bo w nich wszystkie środki są cudowne.
Wierzę, że są lepsz lub gorsze wspomagacze odchudzania towarzyszące wysiłkowi fizycznemu czy diecie. Tylko jak trafić na te lepsze i nie dać się naciąć?
Dlatego przeszukuję fora i mam już kilka typów. :up: Tylko właśnie to jest dobre pytanie: czy warto wydawać 50-200zł miesięcznie na wspomagacze syntetyczne jeśli można sięgnąć po naturalne za 5zł miesięcznie i odrobinę inwencji? hurra
W moim przypadku sięgam po chemię, bo wierzę w nowoczesność i zwyczajnie nie chce mi się samej uprawiać koniczyny czy lucerny. Poza tym kiełki śmierdzą w mieszkaniu...
» przejdź do wątku

krokusik




Dołączyła: 23.03.2012
Posty: 4

1 kapsułka suboslim zawiera (substancje czynne): Ekstrakt z zielonej herbaty 225mg, Galusan Epigallokatechiny 135mg, Kofeina 200mg, Ekstrakt z jagód acai 50mg, L-Theanina 8mg, Chrom 75mcg*
Producent: Active Food Supplements

Próbowałam tego. Aktualnie kończę opakowanie. Miał być cód, a wyszło jak zwykle.
Niby gwarantują utratę 14kg w 4 tygodnie (podobnie jak w przypadku preparatu Odchudzanie), ja założyłam sobie utratę 10kg a udało się....

Zaczęłam pić dużo wody. Non stop piję.
Codziennie intensywny marsz 40min - 1h
Słodycze i wszystko co tłuste na bok. 4 lekkie posiłki dziennie, ostatni o 18 (spać chodzę ok. 23)
No i jako jakiś wspomagacz. Wybrałam SiboSlim - ulotka była fantastyczna: 14kg w 4 tygodnie, gwarantowane 100% zwrotem pieniędzy jeśli się nie uda.
Poszło - 1kg
Dziś weszłam na stronę żeby wziąć adres do reklamacji, bo nie sądzę aby do niedzieli (kończą się tabletki spadło pozostałe 13kg).
Niestety nie umiem znaleźć strony na której to kupiłam. Chyba zniknęła.
Napisałam na maila którego miałam w zamówieniu. Zobaczymy co odpiszą.

W każdym razie nie polecam. Nie zadziałało a czy zwrócą pieniądze? Nie sądzę jeśli strona zniknęła.

A jak Wasze wyniki? Czy też ktoś się na to naciął?

Powodzenia w realizacji Waszych celi!!! Nie poddaję się
» przejdź do wątku