Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika mazurczanka
mazurczanka




Dołączyła: 28.06.2012
Posty: 4

Wcześniej na forum założyłam podobny temat, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi, a czas nagli :) Otóż...dostałam informacje o sklepie Smak Zdrowia (mają swoją stronę www), że warto się tam zgłosić po oleje lniane. Ceny tych olejów są niższe niż w mojej miejscowej aptece i tutaj nadchodzi czas na pytanie: czy jest różnica pomiędzy olejem zamawianym z Internetu, a olejem kupowanym w aptece?
» przejdź do wątku

mazurczanka




Dołączyła: 28.06.2012
Posty: 4

Myślałam sobie o takiej sprawie: czy na takim mocno tematycznym forum nie dałoby rady zrobić katalogu sklepów ze zdrową żywnością, tzn. takich sklepów nie jest dużo, dlatego warto wiedzieć, który z nich świadczy najlepsze usługi i produkty. Są fora, na których takie tematy może są już założone, ale brakuje mi takich tematów na mocno profesjonalnych miejscach - takich jak to. Można by wrzucać linki do sklepów z podpowiedziami, sugestiami, itp. Ktoś, kto w końcu pójdzie po rozum do głowy i zacznie szukać informacji o świadomym żywieniu (taka ja :) będzie miał możliwość rzetelnego sprawdzenia sklepu internetowego (bo to wiadomo, jak człowiek nie dotknie produktu, to nie będzie wiedział).

Co Państwo na to?
» przejdź do wątku

mazurczanka




Dołączyła: 28.06.2012
Posty: 4

ja bym chciala poznac kogos, kto przeszedl jakis czas temu cala diete dukana (czyli nie jest w III tylko w IV fazie) i czuje sie calkiem ok, nie ma problemow ze zdrowiem i przyswajaniem weglowodanow oraz uniknal jojo. Poki co natykam sie tylko na osoby najwyzej w III fazie, wiec ciezko cos powiedziec. tym bardziej, ze kolezanka mojej corki (dzieki bogu udalo mi sie od tej diety odciagnac), po dwoch miesiacach mdlala, a mimo to dalej byla uparta na dukana!! to jak z tym jest, jest ktos kto faktycznie z tego korzystal i szczerze poleca to innym?
» przejdź do wątku

mazurczanka




Dołączyła: 28.06.2012
Posty: 4

Witam wszystkich! jako, że to mój pierwszy wpis na forum wypada się chyba przedstawić. Jestem Joanna z Olsztyna, prowadzę butik z odzieżą w jednej z galerii w centrum miasta.

Znalazłam to forum, bo zainspirowała mnie historia koleżanki mojej córki, która stosowała bardzo popularną dietę, a miała z tego bardzo poważne problemy zdrowotne (dlatego będę miała kilka pytań:)

W każdym razie - witam i pozdrawiam :)

Joanna
» przejdź do wątku