Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika ForumowaRybka
ForumowaRybka




Dołączyła: 24.07.2012
Posty: 4

Słyszałam, że świetnie działa połączenie cynku, selenu i witaminy A.

Jeżeli nie uda Ci się zadbać o te elementy w diecie, to chyba jedynym rozwiązaniem jest suplementacja.

Ja planują zakupić suplementy diety Vitatabs - Biocynkosel A. Powiem, jaką mam opinię na ten temat, gdy już go wypróbuję.
» przejdź do wątku

ForumowaRybka




Dołączyła: 24.07.2012
Posty: 4

Efekty wspomagania diety preparatami nie są widoczne po dwóch tygodniach, niestety większość magnezu jest wydalana z organizmu.

Może poszukaj innego suplementu diety?

Ja trafiłam ostatnio na Biomagnezję 150, której producentem jest Vitatabs. Wygląda całkiem ciekawie.
» przejdź do wątku

ForumowaRybka




Dołączyła: 24.07.2012
Posty: 4

Według mnie mogą być tutaj dwie przyczyny:

-niska przyswajalność wapnia - fakt, że wapń jest we włosach, nie znaczy, że jest też w kościach;
-brak cynku.

Znalazłam ostatnio fajne suplementy diety - Vitatabs. Jest wśród nich Ovocalcium plus - w którym jest wapń ze skorupek jaj kurzych, co zapewnia optymalną wchłanialność oraz Biocynkosel A - złożony z cynku, selenu i witaminy A. Sama jeszcze ich nie stosowałam, ale bardzo liczę na to, że potwierdzą się opinie, które znalazłam w Internecie.
» przejdź do wątku

ForumowaRybka




Dołączyła: 24.07.2012
Posty: 4

Witam! Niedawno trafiłam na ciekawą ofertę zakupów grupowych dotyczącą suplementów diety Vitatabs. Odwiedziłam ich stronę i znalazłam informację, iż posiadają oni cztery preparaty:
-Cerochrom plus - wspomagający odchudzanie;
-Biomagnezja 150 - poprawiający koncentrację;
-Biocynkosel A - poprawiający stan skóry, włosów i paznokci;
-Ovocalcium plus - uzupełniający niedobory wapnia.

Teraz pytanie do Was. Miałyście styczność z tymi suplementami? Jakie macie o nich opinie?

Mam nadzieję, że forum kolejny raz udowodni, że świetnie pomaga :)
» przejdź do wątku