Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Stela
Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

W spalaniu tłuszczu faktycznie najistotniejsza jest aktywność fizyczna, zdrowa zbilansowana dieta i przede wszystkim nie stresowanie się swoją wagą i brak pośpiechu. Trzeba podejść do tego na spokojnie. Zacząć się dużo ruszać, ja zdecydowanie polecam bieganie, na początku trzeba się troszkę pomęczyć, ale potem jest już przyjemnie. Jeżeli chodzi o dietę to polecałabym jak najwięcej warzyw, owoców i produktów zbożowych, za to redukcję produktów odzwierzęcych. Czasami też faktycznie tak jest, że mimo diety i ruchu ciało jest jakoś tak napuchnięte. Może być to nadmiar wody w organizmie, ja także miałam z nim problem.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14


W zdrowym odżywianiu najbardziej pomaga jedzenie naturalnych i nieprzetworzonych produktów. Pamiętajcie, by jeść zdrowo wcale nie trzeba jeść samej sałaty, ale zwracajcie uwagę na pochodzenie produktów, które jecie. Ja jestem zdania, że najważniejsze jest by wszystko co jemy pochodziło z natury, a nie było wytworem wielu procesów fabrycznych. Nie trzeba sobie odmawiać smaku. Raz na jakiś czas można nawet zjeść smażonego steka. Nie kupuję jednak mięsa w wielkich marketach, a od sprawdzonych sprzedawców, posiadających certyfikowane mięso.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14


Hej, też mam przepis na pożywny koktajl. Do miksera wrzucacie 200g jogurtu naturalnego, pokrojonego na kawałki dużego banana,  łyżeczkę cynamonu, 30g odżywki białkowej (do tego przepisu polecam smak waniliowy lub śmietankowy) i miksujecie. Następnie do koktajlu wrzucamy jakieś płatki owsiane, ja lubię te płatki bez cukru.

Czekamy około 3 min, aż płatki lekko namokną od koktajlu, mieszamy i gotowe :) Bardzo polecam zwłaszcza po treningu 

» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14


adzik napisał/a:

nie używałam nigdy, ale czytałam, że ludzie takie coś sobie fundują na kaca D jak się muszą bardzo szybko postawić na nogi

 Kurcze, o takim sposobie to jeszcze nie słyszałam . :D Ja zawsze przed imprezą biorę tabletki 2KC dużo się ruszam, staram się coś zjeść i w sumie czuję się następnego dnia okej. No ale jak ktoś za bardzo zabaluje, to pewnie takie cuda są mu potrzebne...

 

» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Na pewno w zdrowym odżywianiu ważna jest systematyczność i silna wola. Dobrze jest zacząć od picia wody, ona bardzo dobrze wpływa na nasz organizm i nasze samopoczucie. Ja również dodatkowo stosuję różne zioła i zdrowe produkty.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Ja mimo, że piję kawę od czasu do czasu, regularnie uzupełniam magnez. Nie mam jednej ulubionej firmy. Testuję wszystkie po kolei z mojej apteki. :D 
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Też preferuję zestaw witamin D3 i K2. Co roku jesienią rozpoczynam "kurację" i prowadzę ją aż do później wiosny. :)
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

A co myślicie o tym jakby zastąpić makaron kaszą? Makaron jest dobry ale ma za mało składników odżywczych. Jak chcemy być fit to warto zamienić makaron na kaszę. Jeśli zależy wam na dobrej figurze to warto skorzystać z tego pomysłu.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Jestem na etapie szukania fajnych butów, takich najlepiej jesienno - zimowych.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14


Ja kiedyś bardzo dużo piłam i paliłam, miałam niemały problem z alkoholem do tego stopnia, że musiałam się już zdecydować na leczenie odwykowe, ale od tamtego momentu przyszedł pozytywny czas zmian :) bieganie, inne jedzenie i koniec używek na dobre!
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Przede wszystkim warto jeść dużo orzechów ) Zaraz ktoś napisze "przecież to bomba kaloryczna" owszem mają dużo kcal, ale jedzona w odpowiednich ilościach naprawdę dobrze wpływają na nasz organizm.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

ja używam czerwonego z garnier, szybko się wchłania, do tego jest wydajny i ślicznie pachnie. super na zimę.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Sam suplement nic nie da, cuda się nie zdarzają. Moja koleżanka spadła z wagi kilka kilogramów, ale regularnie ćwiczyła i chodziła na basen, do tego nie jadała słodyczy (zamieniła je na bakalie i suszone owoce), a obiad - gotowany na parze- był jej 3, ale ostatnim posiłkiem w ciągu dnia (z tym, że jadła go ok 17, bo tak wraca z pracy). Do tego stosowała suplement elavia, ale ruch i dieta też były koniecznie.
» przejdź do wątku

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14

Witam forumowiczów, z racji że dołączam do forum tuż przed Swiętami życzę wszystkim radosnych i zdrowych chwil w rodzinach,

Z pozdrowieniami, Sylwia
» przejdź do wątku