Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Beneq
Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


Niestety, rzadko robimy sobie badania pod tym katem, a tryb zycia, ktore prowadzimy (uzywki, stres, odzywianie) prowadzi wlasnie do niedoboru magnezu.

Ja sie posilkuje czasem zazywajac Chela-Mag B6 - szczegolnie jak przesadze z alkoholem i/lub kawa:>

» przejdź do wątku

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


Niestety, jak sie nie ma w swojej diecie produktow/skladnikow, ktore zawieraja magnez, to trzeba sie posilkowac jakims suplementem diety, aby uzupelnic jego niedobor w organizmie. Kolezanka polecala Chela-Mag B6 - ponoc wlasnie bardzo dobrze sie wchlania, dzieki witaminie B6, ktora to wlasnie ulatwia.
» przejdź do wątku

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


Preparat diety Chela-Mag B6 zawiera wlasnie w sobie magnez i witamine B6, ktora ulatwia wlasnie  wchlanianie magnezu.
» przejdź do wątku

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


hmm ja jednak wierze w suplementy diety. Wiadomo, nie we wszystkie, ale w niektore - tak. Po prostu sprawdzalem ja, albo moi znajomi i dzialaja. Ostatnio moja zona od miesiaca zazywa Therm Line Fast i musze powiedziec, ze w koncu zaczyna po ludzku wygladac:P
» przejdź do wątku

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


Ja polecam zdecydowanie diete 5 na 2. Opinie o tej diecie sa bardzo pochlebne, zreszta sama stosowalam z bardzo dobrym rezultatem.
» przejdź do wątku

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


hmm ciekawe, ciekawe. Ja ogolnie jestem zwolennikiem suplementow diety. Zazywam na wspomaganie odchudzania:> i dziala:>
A zona, jak staralismy sie o dzieciaka, to brala Chela Ferr - uzupelnienie niedoboru zelaza i kwasu foliowego w organizmie. I dzieciak sie urodzil caly i zdrowy!:>
» przejdź do wątku

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


hmm chyba seler? mial wlasnie ujemne kalorie:) hmm takze salata zielona - nie ma praktycznie kalorii, wiec mozna zezrec cala glowke;) ale nie ze smietana tlusta:P
» przejdź do wątku

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


Gratuluje! Chociaz tak patrzac na reklamy roznych 'cudownych' suplementow diety, to 16kg/rok to malo. Ale wiadomo jak to jest - reklama klamie.

wg dietetykow powinno sie chudnac max 4kg/miesiac, czyli teoretycznie mozna schudnac 50kg/rok, ale wydaje mi sie to niemozliwe.

 Ja mam do zrzucenia 16kg (facet, 180cm wzrostu, 98kg wagi). Wlasnie od stycznia sie wzialem za siebie i dzieki pobycie na silowni + zazywaniu Therm Line Fast (trener mi polecil i faktycznie dziala), zrzucilem 5kg. No ale te 4-5 razy w tygodniu jestem na silowni+do tego ruch (bieganie, spacery, teraz probuje grac w kosza).

Pozdrawiam!

» przejdź do wątku

Ostrzeżenie od Rokl: LInki reklamowe


Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


Ale sa ryby i ryby...wiadomo, ze np taka panga po 5zl/kg z marketu to raczej nie ma wartosci odzywczych, a wrecz nawet przeciwnie.

 

Ale np sushi, alblo wlasnorecznie robione, albo z dobrej knajpki.

» przejdź do wątku