Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika SwojskaPiwniczka_Pl
SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Na 100% marchewka jest dobra na wzrok. Jako przekąskę polecam pokrojenie marchewki na słupki i podanie ich z lekkim sosem z jogurtu naturalnego z przyprawami. Pycha :)
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10

Ja od 1,5 miesiąca robiłam interwały.. niestety musiałam przerwać bo kolana mi zaczęły wysiadać.. co mogę stosować w zamian? Marsz?
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Najlepiej jest ćwiczyć rano.. ale kto ma na to czas ;) ja zazwyczaj ćwiczę ok godz. 19 wtedy lekko już odpoczęłam po pracy i mam siłę by coś konkretnego zrobić ze swoim ciałem.
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Ja zainwestowałam jedynie w buty, ponieważ mam urazowy staw sokowy dlatego też chciałam by był usztywniony.. a poza tym nakładam to co jest wygodne... i czego mi nie szkoda niszczyć kilka razy w tygodniu pralką :)
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Daj znać jak Twoje postępy :) 
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Ja bym się w żadne tabletki, a tym bardziej sprowadzane z USA czy skądkolwiek nie bawiła. Aby schudnąć musisz raz na zawsze zmienić swoje myślenie, a potem dopiero swoje ciało. Co z tego, że będziesz jadła jakieś tabletki które rozwalą ci wątrobę, jak będziesz się cały czas odżywiała tak samo..
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Także polecam areobiczną 6 weidera. Jest to straszne ciężkie ćwiczenie, ale efekty widać już po pierwszych 10 dniach.. ale musisz pamiętać by na ten czas, a najlepiej na zawsze odstawić piwko :P
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10

Ostatnio zaczęłam interesować się zdrowym odżywianiem i ogólnie zdrowym trybem zycia, dlatego też postanowiłam do Was dołączyć :)
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Nie ma znaczenia czy to piwo, wino, czy nalewka. To tak samo, jakby ktoś przyzwyczaił się do picia 2 łyżek syropu na kaszel codziennie wieczorem i nie mógł się od tego przyzwyczajenia oduczyć.. wszystko jest dla ludzi.. ale jeżeli dopuścimy do tego, że np. nie będziemy potrafili zasnąć, czy np. poprowadzić rozmowę bez tych dwóch piwek to trzeba się poważnie zastanowić.
» przejdź do wątku

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Ciąża to chyba najlepszy motywator do rzucenia palenia.. no chyba, że po ciąży znow wracamy do tego nałogu :(
» przejdź do wątku