Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika vanilinka
vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Fajny przepis na zdrowe domowe pieczywo)
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Jak dla mnie to wygląda smakowicie. Z chęcią wypróbuję przepis...)
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Ja używam szczoteczki do twarzy. Wyciskam na nią odrobinę żelu do mycia twarzy i masuję przez kilka minut, potem spłukuję wszystko wodą i cera jest gładka, bez niedoskonałości.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Myślę, że dobrym rozwiązaniem będą niezbyt szerokie i cienkie spodnie dresowe plus dość obcisła bluzka. Ja ćwiczę w takim stroju i jest OK.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Według mnie najlepsze nawilżenie daje zwykła oliwka dla dzieciD
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627





deborah83 napisał/a:
Cos mi się nie wydaje, żeby taki pas potrafił zdziałać zbyt wiele... Ludzie pocą się na siłowni i głodzą, żeby osiągnąć rezultaty. Połowa by tego nie robiła, tylko by sobie kupiła to urządzenie, gdyby było rzeczywiście tak skuteczne.
W pełni się z tym zgadzam. Gdyby wystarczyło założyć taki pas i bez wyrzeczeń bylibyśmy szczupli to nie byłoby ludzi z nadwagą.  Dlatego ja myślę, że takie urządzenie niewiele pomaga.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Ja w lecie używam lekkich balsamów do ciała z Garnier lub Ziaja. Natomiast w zimę, gdy skóra jest bardziej przesuszona stawiam na masła do ciała z Perfecty.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Na spękane stopy myślę, że pomoże peeling i porządne nawilżenie.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Ćwiczenia w stylu brzuszki czy aerobiczna 6 Weidera mają za zadanie wyrzeźbić mięśnie brzucha i w minimalnym stopniu spalają tłuszcz z tej okolicy. Dlatego w poprawie wyglądu brzucha niezbędne są ćwiczenia aerobowe, by tego tłuszczu się pozbyć.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Zgadzam się z lucjanna - myślę że dobrym rozwiązaniem będzie jeśli dzień wcześniej zrobisz sobie sałatkę  np. z łososiem, szpinakiem i pomidorkami. Pyszne i pożywne drugie śniadanie do pracy.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Jednym ze sposobów na przyspieszenie naszego metabolizmu jest spożywanie ostrych przypraw.  Zjedzenie jednej ostrej papryczki chili dziennie może przyspieszyć metabolizm aż o 23 %.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


To, że grillowanie jest niezdrowe powoduje przede wszystkim fakt, że mięso kładziemy bezpośrednio na ruszt. Dlatego najlepiej do grillowania jest używać specjalnych tacek jednorazowych. Sprawią one, że grillowane jedzenie będzie troszkę mniej niezdrowe;-)
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Oczywiście nie musimy z kawy rezygnować. Wystarczy tylko "wypłukiwany" z naszego organizmu przez nią magnez uzupełnić.

Z tego co się orientuję to najlepszymi źródłami magnezu są: pestki dyni, otręby pszenne, kakao, zarodki pszenne, migdały, kasza gryczana, soja, biała fasola, gorzka czekolada , orzechy pistacjowe, orzechy laskowe, płatki owsiane, groch, szpinak i banany.

» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Moim zdaniem im krótszy skład tym produkt zdrowszy dlatego myślę, że lepsza będzie woda smakowa-)
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Ja używam masełka do ust z Nivea. Świetnie nawilża i cudnie pachnieD
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627


Ja polecam używanie mydła siarkowego zamiast żelu do mycia twarzy. Fajnie oczyszcza, ma działanie antybakteryjne, przeciwłojotokowe i przeciwtrądzikowe. Cena również nie jest jakaś wygórowana.
» przejdź do wątku

vanilinka




Dołączyła: 07.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 627



Jak dla mnie to najlepszą porą na ćwiczenie jest rano. Próbowałam ćwiczyć wieczorem, ale często znajdowały się jakieś wymówki. Natomiast z rana ćwiczenia pozwalają mi się obudzić i dają energię na resztę dnia.
» przejdź do wątku