Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika MarcelinaX
MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


To zobaczcie sobie na hellozdrowie ciekawy przepis z ziemniaków: http://www.hellozdrowie.pl/blogi/jedz-sezonowo/ziemniak-sezon-na-to-co-pod-ziemia Na pewno będzie to jakieś urozmaicenie podczas diety ziemniaczanej :)
» przejdź do wątku

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Bardziej wydaje mi się, że skuteczniejszy będzie intensywny pobyt w góach :)
» przejdź do wątku

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Też jestem tego zdania, że zmiana nawyków żywieniowych to jeden z podstawowych warunków, by efekty diety były trwałe i nie powstał efekt jo-jo. Bardzo pomocna pod tym względem może być aplikacja na telefon Befit, która podaje wiele porad odnośnie zdrowego odżywiania się i co najważniejsze - edukuje nas poprzez zabawę.
» przejdź do wątku

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


To może warto pójść w takim kierunku, by stawiać sobie różne wyzwania? Jak myślicie? Ja od niedawna stosuję tę aplikację Hellozdrowie: http://www.hellozdrowie.pl/aplikacja Jest idealna dla tych, którzy potrzebują dodatkowej motywacji, w tym i dla mnie :) Chyba nikt nie lubi odznaczać sobie w postawionym wyzwaniu opcji "zawiodłam".
» przejdź do wątku

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Bardzo ciekawe są te wyjazdy w Alpy. Ja bym się trochę obawiała, bo jednak mamy trochę stary samochód, a jednak na taki zimowy wyjazd warto mieć solidny samochód, najlpeiej terenowy jak tekiś Jeep Cherokee czy ogólnie jakiś inny SUV.
» przejdź do wątku

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Dokładnie, najtaniej i najzdrowiej jest jak się samemu robi posiłki. 
» przejdź do wątku

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Ja mam standardowy ekspres ciśnieniowy, wszystko robię ręcznie. Cena była niska, a wiem, że nic się w nim nie zepsuje.
» przejdź do wątku

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


Ja różną biżuterię jak również dodatki do ubrań lubię kupować na sprzedajemy.pl, mają tam bardzo różnorodną ofertę, przede wszystkim sprzedają tam prywatne osoby, często własną biżuterię lub nietrafione prezenty. Dzięki temu ceny są o wiele niższe, a nie ukrywajmy, że różnicy między nową bransoletą, a używaną za bardzo nie widać. Portfel za to odczuje różnicę :-)
» przejdź do wątku