Dzisiaj jest: Wtorek, 19.11.2019 Imieniny: Elżbiety i Seweryna

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5850

Forum dyskusyjne

powrót
Wszystkie posty użytkownika Karolina377
Karolina377

ja ze swojej strony aby oczyścić i polepszyć metabolizm to korzystam z ostropestu plamistego który ma właściwości również regenerujące wątrobę etc. kupuje w puregreen,pl bo mają naprawdę tani w porównaniu z innymi sklepami

» przejdź do wątku

Karolina377

Witajcie,

Chcę codziennie robić soki owocowe, warzywne, z warzyw twardych i liściastych i szukam opinii na temat wyciskarek - które są dobre, szybkie w uzyciu, wygodne w zmywaniu, dają rade wycisnac sok z twardych i liściastych warzyw etc. 

Prosze o jakieś opinie, rady :)

» przejdź do wątku

Karolina377

Ja od pewnego czasu staram się wyciskać soki samodzielnie, samodzielnie dotować, warzywa i owoce kupuje na bazarze, mięso w sprawdzonym sklepie. Etykiety czytam również. Od niedawna tez niektóre składniki kupuje w sklepie z ekologiczna zywnoscia puregreen. A jajka z ekologicznej hodowli

» przejdź do wątku

Karolina377

Na upały tak jak na fitnes- woda z szczyptą soli, słodzona miodem z cytryn ;)

ale uwielbiam soki, szczegolnie naturalne, one faktycznie lepiej nawadniają niż woda.

» przejdź do wątku

Karolina377

Nie słyszalam o tej terapii ale na pewno zdrowe odpowiednie odzywianie pomaga na różne schorzenie i ogólnie poprawia nastrój. Ja osobisci lubie po prostu naturalnie wyciskane soki szczególnie ze maja wartości odzywcze :)

KamilaMama a jak się sprawdza  ta wyciskarka? 

KamilaMama napisał/a:

Terapie Gersona stosuje od ponad roku. Trzeba być jednak konsekwentnym... a to idzie różnie ) Do tworzenia wszelakich sokowych mixtur polecam tą wyciskarkę -

wyciskarki.pl/wyciskarka-soku-hurom-he-hu-500.html

Jak dla mnie szybka, cicha i niezawodna.

Pozdrawiam

» przejdź do wątku

Karolina377

Jestem nowa ma forum, mam nadzieje że moje doświadzenia będą przydatne a i od was się dowiem ciekawych rzeczy :)
» przejdź do wątku