Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika MissOlgu
MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11




kasska123 napisał/a:

Pierwszy raz słyszę o tej terapii, ale wygląda bardzo ciekawie, więc zamierzam się jej nieco bliżej przyjrzeć. Może nawet wypróbuję, jak bardziej zagłębię się w temat.

Warto nad tym się zagłębić :) 

Bardzo przyjemna chemioterapia  

» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


Niepasujące ciuchy, mogą być doskonałą motywacją! ja dokładnie dlatego zaczęłam się odchudzać-nie wchodziłam już w rzeczy sprzed dwóch lat. gratuluje Ci wyniku, trzymaj kciuki za mnie!
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


edek123 ciekawy Twój przepis. dzisiaj spróbuje przyrządzić halibuta "po Twojemu" zobaczę jak to wyjdzie :D
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


ja osobiście biegam 2 razy w tygodniu a do tego od pewnego czasu codziennie ćwiczę mięśnie brzucha. przynosi to efekty, a przede wszystkim czuję się dużo lepiej, mam więcej energii niż wcześniej! na brzuch polecam aerobiczną 6 weidera. łatwe, można robić w domu a działa znacznie lepiej niż brzuszki
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


16Kg! zazdroszczę, ja mam skłonność do podjadania i moja słaba wola utrudnia mi osiągnięcie takich efektów :(
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11

Jak wybierałam to też patrzyłam na Kuvingsa, ale jednak design Huroma i wykończenie przemawiało do mnie dużo bardziej;)  Kuvings był taki trochę zbyt kanciasty.
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


MissOlgu napisał/a:
Ja od miesiąca używam wyciskarki tej marki i jestem zadowolona. Nie był to tani wydatek, ale jeżeli ktoś dba o swoje zdrowie i regularnie pije różne, ciekawe i wymyślne soki to jest niezbędna. Wyciska soki ze wszystkiego, jest cicha, łatwa w umyciu i dostałam dodatkowo książeczkę z przepisami na soki )

 

 

To jeszcze z mojej strony wstawie fotkę mojej wyciskarki firmy Hurom - tu sok z 5 marchewek i połowy selera ) Pyszny i zdrowy sok, zrobiłam bez problemów plus mycie po było szybkie )

» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11

Ja od miesiąca używam wyciskarki tej marki i jestem zadowolona. Nie był to tani wydatek, ale jeżeli ktoś dba o swoje zdrowie i regularnie pije różne, ciekawe i wymyślne soki to jest niezbędna. Wyciska soki ze wszystkiego, jest cicha, łatwa w umyciu i dostałam dodatkowo książeczkę z przepisami na soki :)
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


Teraz w calej Polsce teoretycznie woda powinna byc zdatna do picia. To ze tworzy sie osad jak np. gotujecie wodę to kwestia osadzania własnie równych pierwiastków, a filtry zasadniczo tylko pozbawiaja wode tych składników. Niemniej ja ciagle pije wode z butelki ;)
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


Co do dawki, to nie jest aż tak istotna ilośc, ponieważ wiele suplementów diety wchłania się tylko w około 10 %. Lepiej wchłaniającym sie magnezem jest magnez chelatowany, takiego na naszym rynku jest bardzo duzo ;) no a jak mozesz to gorzka czekolada :)
» przejdź do wątku

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11

Generalnie z tego co mi wiadomo najmniej zdrowe są  produkty wysoko przetworzone majace duzo E, który nie dosc ze sa kaloryczne to nie dostarczaja zadnych skladników odzywczych. Wiadomo tez ze cukry proste sa mniej wartosciowe i bardziej nie zdrowe niz złozone, które spalaja wiecej energii do ich przetrawienia :)
» przejdź do wątku