Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Alexis
Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja też wypróbuję. Uwielbiam ryby. W każdej postaci!! :D 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Azjatki już jako nastolatki robią takie ćwiczenia i jak widać- daje to duże efekty :D Ja też się do tego zabieram. Poza tym kupiłam sobie ostatnio fajny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, bo wiadomo- lepiej zapobiegać, niż później się martwić ;)  http://www.floslek.pl/db/prod_wpis_photos/57bb4c73cc.jpg 

» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja całe życie męczyłam się z oponką na brzuchu. Niestety mam chyba genetycznie uwarunkowane, że zawsze coś tam jest. Dlatego skusiłam się na zabieg kriolipolizy. Teraz staram się tylko nie doprowadzić do poprzedniego stanu, poprzez ćwiczenie 3-5 razy w tygodniu i ścisłą dietę. I póki co jestem zadowolona )   Dla  ciekawych- schemat ilustrujący zabieg kriolipolizy: rubinkiewiczmed.pl/wp-content/uploads/2014/03/kriolipoliza1.jpg ;)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Tak na prawdę rukola pasuje do wszystkiego prawie :D Ja jeszcze lubię roszponkę :) 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja bardzo lubię kawę, ale od kiedy wiem, jak bardzo jest odwadniająca staram się jej unikać! Tym bardziej, że zawsze piłam kawy bardzo słodkie, zazwyczaj smakowe z bitą śmietaną, a wiadomo, że to prawdziwa bomba kaloryczna :D 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja też miałam problem z rzuceniem palenia. Żeby się zmotywować wyznaczyłam sobie pewien cel. Otóż bardzo pragnęłam pewnego pierścionka.

Z tą różnicą, że kosztował około 1000 zł. Postawiłam, że za każdym razem, kiedy miałam ochotę zapalić będę odkładać te pieniądze na pierścionek. Zaparłam się w sobie i... udało się! Co prawda kosztowało mnie to na prawdę wiele wysiłku i nie raz miałam chwile zwątpienia, ale dałam radę!!  

» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja kiedyś miałam obliczone zapotrzebowanie na kalorie. Wyszło mi 2400 kcal, ale szczerze mówiąc, nie jem aż tyle :) 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

 

Jak nie masz czasu i ochoty na spędzanie czasu w łazience polecam lipo laser. Poza tym, że odchudza, daje jeszcze kilka efektów:

 

  • poprawia kontury ciała
  • redukuje zastoje wodne w organizmie 
  • poprawa jakości skóry.
Może to Ci pomoże :) Sam zabieg jest bardzo przyjemny, wygląda mniej więcej tak: 

 

» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja dbam o moje usta smarując je wieczorem miodem :) Wspaniale odżywia i wygładza :) 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Wprowadź do swojego życia odpowiednią dietę. I nie mam tu na myśli kilkudniowej, czy kilkumiesięcznej. Po prostu zmień sposób odżywiania. Wtedy na pewno nie będziesz walczyć z efektem jojo. Dodatkowo systematycznie ćwicz. Jeżeli nie masz na to czasu, zmień swoje nawyki. Na przykład zacznij jeździć do pracy rowerem. Rower miejski będzie do tego idealny:

 Takim rowerem możesz jeździć nawet jak pada deszcz, bo ma błotnik. Wystarczy z przodu zamontować koszyk i miejsce na torebkę gotowe. A zbędne kilogramy będą spadać same. Pomyśl o tym ;)

» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

 

A dużo liczenia i ważenia posiłków wiąże się z tą dietą ?? I na czym ona dokładnie polega??

 

» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Wiadomo, że będąc w ciąży trzeba zwracać uwagę na zawartość produktów spożywczych. No i oczywiście zasada "jedz za dwoje" nie jest zbyt dobra. Ja planuję skonsultować się z dietetykiem, jak zajdę w ciążę. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


No niestety taka prawda. Strasznie ciężko dbać o dietę, jeżeli żyje się w ciągłym biegu. Ja codziennie wieczorem przygotowuję sobie posiłki na następny dzień. Nie znoszę tego robić, ale coś  za coś :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Przede wszystkim regularność. I dyscyplina. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Ja próbowałam pić yerba mate, ale ten smak jest dla mnie okropny. Niestety zostałam przy kawie. Piję jej bardzo dużo. Poza tym, że brakuje mi witamin zaczynam odczuwać skutki odwodnienia organizmu (bo kawa jest również odwadniająca). Zauważyłam u siebiezmarszczki! Okropne.... Dlatego kupiłam sobie ostatnio krem przeciwzmarszczkowy. Mam nadzieję, że jakoś zatrzyma ten proces )
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja mam podobnie jak @klarun. Piję bardzo dużo kawy, więc wspomagam się suplementami diety. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Moja znajoma zamiast zabiegu kupiła sobie krem do cery naczynkowej z ekstraktem z arniki: http://www.floslek.pl/db/prod_wpis_photos/_minab625c9f6b.jpg Bardzo zachwalała, więc chyba warto spróbować najpierw tego, a dopiero później myśleć o zabiegach ;) 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Musisz też wziąć pod uwagę, że ćwicząc aeroby spalasz kalorie, więc nie dostarczysz ich do organizmu tak dużo więcej. Ja proponuję Ci ćwiczenia siłowe. Dzięki nim i odpowiedniej diecie zwiększysz swoją masę, jednocześnie tracąc tłuszczyk. U mnie się sprawdziło. Od pół roku chodzę na Cross Fit. Waga troszkę spadła na początku, ale teraz stoi. Za to tłuszczyku brak ;)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Regularne posiłki i kontrola ilości spożywanych kalorii są kluczem do sukcesu.
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Nie wiedziałam, że olej lniany jest aż tak zdrowy. Chyba też spróbuję wprowadzić go do mojej kuchni. :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Zgadzam się z sol1984. Każdy ruch jest wskazany. Ja ostatnio kupiłam rower górski, dokładnie ten model:  http://www.goride.pl/images/KROSS_2015/MTB%2027,5/1_Hexagon%20R3/hexagon_r3_czarny_bialy_pomaranczowy_polysk.png. Jeździ się na nim łatwo, ma dużo biegów. Na początku zaczęłam od krótkich przejażdżek. po kilku tygodniach zauważyłam pierwsze efekty :) 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Bardzo lubię sałatki z tuńczykiem. Sama robię taką:

180g tuńczyka

3 jajka

3 duże ogórki konserwowe

1/2 cebuli

2 łyżeczki majonezu 

 sól i pieprz 

Wszystkie składniki kroimy w drobną kostkę i mieszamy. Najlepsza jest jak już się wszystko "przegryzie", po około 2 godzinach. :) Smacznego! 

» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Celine ma rację. Ja ze swojego jadłospisu całkowicie usunęłam chleb i na prawdę czuję się lżejsza. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Świetnie, że znalazłam ten przepis. Jestem teraz na diecie, a ostatnio mam ogromną ochotę na jakiegoś fast fooda. Zrobię chyba sobie dzisiaj tę pizzę :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Ja najczęściej kupuję łososi i halibuta. Myślę, że są najzdrowsze i przy okazji najsmaczniejsze. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja ogólnie nie słodzę ani herbaty ani kawy. Oduczyłam się już kilka lat temu. Ale niektórzy nie mają tak silnej woli :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Ja zdecydowanie odradzam. Efekt jojo murowany!
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Przede wszystkim rośliny strączkowe. Warto wzbogacić o nie swoją dietę ;)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Brzmi pysznie! Uwielbiam cukinię i ostatnio szukałam jakiegoś nowego przepisu- na pewno wypróbuję ten :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja nie ufam takim specyfikom. Wyniszczają tylko organizm. Dieta i systematyczne ćwiczenia są podstawą. Niestety nie ma półśrodków. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja ćwiczę albo bardzo wcześnie rano, albo wieczorem przed snem. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Kiedyś próbowałam tej diety. Tragiczna. Po 2 dniach miałam już jej dość. Posiadając wiedzę, którą mam dzisiaj, nigdy nie zdecydowałabym się na nią. Tak jak pisze Dr House- typowa monodieta.  -?
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Z racji, że teraz też mamy sezon na dynię, koniecznie wypróbuję ten przepis. Uwielbiam krem z dyni, a z dodatkiem imbiru musi być fantastyczny :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja też liczyłam kiedyś kalorie. Pamiętam, że było to bardzo czasochłonne, ale dawało wyniki :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

edek123 Twój przepis wygląda na prawdę smakowicie. Chyba dzisiaj wypróbuję, bo jestem wielką fanką halibuta. 
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Aqua Aerobik jest świetny! Można się na prawdę zmęczyć. I do tego nie obciąża stawów, więc jest idealny dla osób z nadwagą albo kobiet w ciąży :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Myślę, że nie musisz się obawiać. Wręcz przeciwnie! Witamina C to skuteczny antyoksydant- raczej pomoże, niż zaszkodzi. No i ciężko jest ją przedawkować :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja słyszałam, że od cukru o wiele zdrowsza jest stewia. Warto chyba spróbować :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Muszą być przepyszne! Chyba wypróbuję dzisiaj wieczorem... :)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Też o tym słyszałam. Najważniejsze to zmienić nastawienie i tryb życia. "Chwilowe" diety powodują tylko frustrację, bo po utracie wagi zazwyczaj wraca z nadwyżką... Grunt, to wierzyć w siebie ;)
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Moim zdaniem najlepszy jest błonnik pochodzenia naturalnego. Dietę można wzbogacić w produkty takie jak porzeczki czy soja.
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja mam w domu kiełkownicę. Fajna sprawa. A kiełki dodaję prawie do wszystkiego- do omleta, kanapek, twarożków.
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Najlepszym wyjściem jest trening na siłowni. Jeżeli masz bardzo szczupłą sylwetkę i chcesz nabrać mięśni, jest to jedyne wyjście.
» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Nierafinowany cukier trzcinowy jest minimalnie zdrowszy. W odróżnieniu od cukru białego, zawiera w sobie magnez, potas i wapń.

» przejdź do wątku

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Hej! Jestem Alexis. Studiuję Turystykę i Rekreację i mam fioła na punkcie zdrowego odżywiania. icecreamMam nadzieję, że podzielicie się ze mną swoją wiedzą -)
» przejdź do wątku