Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika leonard
leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Z jakiego internetu korzystacie w swoich domach? Stawiacie na mobilność, czy jednak wybieracie stacjonarność? Rozważam podpisanie umowy z Inea. Czy ktoś miał już okazję z nimi współpracować?
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Cześć, zastanawiam się jak duże znaczenie ma to jaką wodę wybieramy. I jak ma się do tego woda z dystrybutora. Pytam, bo rozważam zakup dystrybutora i chciałbym wiedzieć co i jak :)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Jaką dietę polecacie przy problemach z wątrobą? Baaardzo chcę jednocześnie schudnąć. Poradźcie coś :)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


U mnie wszystko odbywa się bez suplementów tylko woda i jakieś owoce. Mam taki system, że codziennie wypijam 1,5 wody i staram się zjeść dwa banany. Poza normalnymi posiłkami oczywiście. Bieganie o stałych porach, podobne dystanse. Ta woda dużo robi, bo nawadnia organizm w taki sposób, że nie odczuwasz aż tak bardzo zmęczenia.
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Ja ze słodyczami nie mam problemu. Jak mam ochotę to jem i tyle. Oczywiście nie jakieś hurtowe ilości tylko spokojnie, trochę czekolady, jakiś batonik. Jednak nie mam tak, by sobie odmawiać. Nie widzę potrzeby. Ostatnio nawet skusiłem się na nowe ptasie mleczko  kawowym smaku. Ma trochę kalorii, ale da się przeżyć. Ktoś już je jadł? Tak wygląda

[URL=http://iv.pl/viewer.php?file=60498099701182717330.jpg][IMG]http://iv.pl/images/60498099701182717330_thumb.jpg[/IMG][/URL]

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Od siebie dodam jeszcze, że warto pić dużo wody. Jak organizm jest nawodniony to też nie chce się tak dużo jeść. Jest dużo akcji prowadzonych na temat wody i wiele z nich porusza temat wody w diecie, to sobie poczytaj. Kiedyś stowarzyszenie woda w domu i biurze czy jakoś podobnie nawiązywało do tego. 
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

 

ostrożność przy GMO nie zaszkodzi ale myślę ze nie ma co demonizować takiej żywności

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


o to dobrze znać takie praktyki, przynajmniej można się bez wyrzutów sumienia objadać:)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


w sokowirówce? no nie.. brzmi przerażająco;)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Barbraa59 napisał/a:

Miałam, ale odkąd zaczęłam jeść zdrowe, słodkie to wcale mnie nie ciągnie.

 A co jesz teraz?

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

ja słyszałem że skórką od banana też można wybielać ale nigdy nie próbowałem
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


brzmi strasznie, ale ciężko byłoby mi zrezygnować z mięsa.
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


hm.. ja nie wyobrażam sobie całkowicie odstawić cukru..
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


z punktem  1 jak najbardziej się zgadzam ;)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


ja tez myślę o zakupie ekspresu ale raczej nie takiego w cenie auta ;)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


dokładnie, ja też gotuję sam, lubię różne eksperymenty w kuchni:)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

ja myslę o Islandii, widok zorzy polarnej to wystarczający powód żeby tam jechać ;)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

ja nie lubię takich dodatków, wolę albo samą wode, albo jakieś soki świeżo wyciskane;)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

już wiele razy słyszałem że to nie prawda że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia.. ale jeśli chodzi o płatki to myślę że warto urozmaicić śniadanie, i na jakiś czas odstawiać płatki
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

ja też skłaniam się coraz częściej ku warzywnym.. ale nigdy nie łączyłem buraka z jabłkiem, chyba spróbuję..
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Pływanie albo ćwiczenia z tak zwaną piłką lekarską, oczywiście pod okiem specjalisty, chyba że sama się na tym dobrze znasz. Co do przyczyn bólu kręgosłupa to jest ich wiele. Jeśli to poważnie dyskopatia to póki co wstrzymałbym się z ćwiczeniami i sięgnął po porady specjalistów. Możesz przeczytać artykuł mówiący o przyczynach bólu kręgosłupa i leczeniu tu http://sulphur.com.pl/problem/bol-kregoslupa-przyczyny-leczenie. Choć wydaje mi się, że bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. 

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Pit.B napisał/a:
Właśnie jest problem, że początkujący alkoholik nie widzi problemu.

 Żaden alkoholik nie widzi problemu, nie tylko początkujący. I nie przemówisz do niego, że potrzebna jest terapia. On pije, bo po  prostu to część jego życia. Na stronie http://versusmed.com.pl/ znalazłem temat o podjęciu leczenia odwykowego i jego początkach. Wcale nie wygląda to tak łatwo i kolorowo, że tylko się zapisujemy, a reszta już sama idzie. 

 

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Co masz na myśli mówiąc drogie? Wydaje mi się, że na jakości niema co oszczędzać. Szczególnie jak ktoś inwestyuje ponad 1000 złotych i chce kupić konkretny sprzęt na kilka lat. Wydaje mi się, że akurat to sprzęt praktyczny, więc jak się dobrze wyda pieniądze to nie będzie się żałować. Wchodzę na stronę http://sklep.puregreen.pl i widzę, że poniżej tysiąca nie ma sprzętu, wyciskarki są chyba więcej warte niż parę złotych? 
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Ja na śniadanie jem przeważnie tosty. Do tego ciepła herbata i szklanka soku. Kiedyś były to pomarańczowe, dziś jabłko - banan, ale robię sam. Trochę przekonała mnie do tego żona, trochę reklamy i zdecydowaliśmy się na zakup wyciskarki żeby robić samemu soki. Padło na wyciskarkę Hurom GD, bo była jedną z tańszych i dobrych. A Wy jakie soki najczęściej pijecie?  

 

 

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Wiem, że dziewczyny stosują tutaj też produkty do regularnego natłuszczania skóry i zmniejszania łojotoku, który też ma wpływ na wygląd i stan cery. W ostatnim czasie pojawiło się tu sporo artykułów, o tym jak dbać o cerę, ale nie pisano o kosmetykach. Myślę, że jednym z lepszych będzie borowina plus do okładów. Na stronie sulphur.com.pl/product/borowina-plus/ jest to dokładnie opisane. Któraś z dziewczyn stosuje i może się wypowiedzieć? 

 

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35




NutriAdvicerka napisał/a:



Rtwardowski napisał/a:
Nie przekonują mnie te wszystkie napoje. Sam 100% sok miałby sens, ale też w dużej ilości na co mnie nie stać.

Racja. Mnie też. Wszystkie soki, napoje, nektary w butelkach i kartonikach są co najmniej termizowane a w najgorszym przypadku sterylizowane, jakie więc mogą mieć wartości odżywcze ? Niezbyt dużo. Wydawać dużo pieniędzy na szumnie nazywający się sok ? Nie dla mnie.

Soki wartościowe pod względem wartości odżywczych (nie termizowane) maksymalnie wytrzymają 3 dni, potem zaczynają się psuć.

Przecież takie soki, które są robione samemu nie powinny stać więcej niż 2-3 dni. Najlepiej spożyć je w tym samym dniu. Dlatego ja nie kupuję nikt tych soków ze sklepu od kiedy staram się zdrowo odżywiać i zwracam uwagę na składniki. Wolę więcej czasu poświecić w domu na przygotowaniu soku z wyciskarkę  jaką kupiłem pół roku temu w sklepie http://sokowo.pl/wyciskarki-dwuslimakowe niż wydać w markecie 6 złotych na buteleczkę soku, który  jest nieświeży albo ma sztuczny smak. 
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Może cukier brązowy ?
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Moja dziewczyna (32l)pół roku temu przestała się katować dietami/tabletkami/wspomagaczami a zaczęła na siłowni i powiem wam, efekty rewelacyjne i w końcu nie słucham o obwisłej skórze i cellulicie 

 

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Polecacie jakiś magnez pijąc zdecydowanie za dużo kawy ?
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35




weronika23 napisał/a:
Ja również staram się zdrowo odżywiać i korzystać z przepisów na zdrowe dania . Jednym z moich ulubionych jest przepis na pastę z tuńczyka i wiejskiego twarożku.

Ja tuńczyka za bardzo nie lubię, ale za to łososia uwielbiam :) Ostatnio zrobiłem łososia z masłem kokosowym i cykorią.

Zostawiam przepis, bo może Cię akurat zainspirować wkuchniizwedlem.wedel.pl :)

» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Moja dziewczyna cwiczyla na stepperze przez 2 tygodnie, a teraz stoi i robi za mebel i zbieracz kurzu. Lepiej zainwestowac te pieniadze w karnet na silownie lub basen - systematycznosc gwarantowana
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Polecam Egipt albo Chorwację :)
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


moj znajomy stosowal desmoxan i nie pali juz 3 miesiace 
» przejdź do wątku

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Bardzo lubie kawe, pije 2-3 dziennie,ale nie mam problemow z jej odstawieniem. czasami zdarza mi sie nie siegac po kawe przez tydzien, wiec nie widze w tym zadnego zagrozenia.
» przejdź do wątku