Dzisiaj jest: Środa, 24.04.2024 Imieniny: Grzegorza i Aleksandra



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Manastazja
Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Chętnie wypróbuję, jak tylko będę miała wolną sobotę :)
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


W związku z tym, że niestety bardzo mi smakują fast foody, a wolę ich unikać z wiadomych względów - chętnie skorzystam z tych inspiracji na domowe i zdrowe dania tego typu.
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Nigdy nie kupowałam takich napojów, nawet w sumie nie zainteresowałam się jakie mają działanie itp. więc sama chętnie się dowiem :)
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Domyślam się że chodziło o to, że nie wywołuje próchnicy, tak jak jest w przypadku białego cukru. Jednak z tego co mi wiadomo, ksylitol wcale nie jest produktem naturalnym, a jeśli chce się sięgnąć po słodzik naturalny najlepsza jest stewia.
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Ciekawe jaka jest prawda - jedni mówią że piwo nie tuczy, inni że wspomaga apetyt, jeszcze inni że samo w sobie jest kaloryczne - zatem jeśli ktoś lubi piwo a chce dbać o dietę, to może się w tym wszystkim trochę pogubić ;) sama nie ogarniam ...
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Nigdy nie kupuję nutelli bo wiem że może się to źle skończyć - czyli zjedzeniem całego słoiczka na raz. Ale zrobienie samemu takiego masła, to bardzo dobry pomysł, muszę wypróbować :)
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Też ostatnio zainteresowałam się tematem stewii, i szczerze jestem zaintrygowana :) chyba zaopatrzę się w nią, ponieważ z tego co widzę jest dużo zdrowsza od innych słodzików i ma 0 kcal :)
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Ja również uważam, że trening powinien być zróżnicowany ... bieg, fitness, pływanie, do tego można dołączyć A6W, wtedy na pewno osiągniesz to, co chcesz... no i oczywiście zdrowa, zróżnicowana dieta.
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Bluza na fitness? nie ma szans... ja zakładam bokserki, bo są one najbardziej przewiewne... i legginsy 3/4, bo w długich spodniach jest mi zbyt ciepło :)
» przejdź do wątku

Manastazja




Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Kontynuuj zdrową dietę, i nie odpuszczaj ćwiczeniom- poszukaj też takich, które szczególnie będą wpływać na chudnięcie w miejscach, które są dla Ciebie kłopotliwe. W internecie można znaleźć wiele poradników i planów treningowych, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, co Ci pomoże :) trzymam kciuki.
» przejdź do wątku