Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika agafit23
agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Może nosisz zbyt duże ciężary? Ja przez pewien czas nosiłam codziennie do pracy ciężką torbę z laptopem i nadwyrężyłam kręgosłup. Później musiałam chodzić na rehabilitację. Najlepiej nie przeciążaj się i stopniowo zwiększaj dawkę ćwiczeń.
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ja ciekawy jestem jaką w swoim czasie stosowała dietę Magda Gessler. W pewnym momencie mocno straciła na wadze, a przyj jej trybie życia i konieczności ciągłego jedzenia nie jest to proste. Wiecie może coś na ten temat?
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17

Co sądzicie o owocach podczas odchudzania? Wspierają czy raczej przeszkadzają? W firmie w której pracuję mamy je za darmo (z http://takeafruit.pl bodajże) więc zastanawiam się jak one wpływają na organizm.
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


A czy w popularnych sieciówkach są jakieś produkty, które polecalibyście jako dietetyczne bądź mało kaloryczne?
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17

A co sądzicie o popularnych ostatnio napojach zawierających aloes? Podobno zawierano on dużo witaminy C i korzystnie wpływa na cerę.
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17

Super, gratulacje. 16 kilo w rok to spore osiągnięcie. Ja przez rok zrzuciłam kiedyś z 8 kilo przy sporych wyrzeczeniach, dlatego naprawdę podziwiam.
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Również nie słyszałam o takiej przyjemności, ale musi być fajne! Czy ta czekolada jest ciepła?
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ojej, brzmi raczej jak bomba kaloryczna a nie dieta. Spróbowałaś już? Faktycznie da się od tego schudnąć?
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17

Moją najgorszą słabością (oprócz papierosów) są słodycze! Codziennie muszę zjeść przynajmniej jednego batona bądź kawałek czekolady. Czy macie podobnie?
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ja na zimę zawsze kupuję taki specjalny krem Garnier'a w czerwonym pudełku - jest bardzo skuteczny. W lato natomiast kupuję sobie wodę różaną zamiast tonika - tutaj efekty są podobne, ale cera nie jest tak wysuszona.
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ja np zamiast cukru do herbaty dodaję soku malinowego, kawę jeżeli już to piję gorzką. Przyznam szczerze, że o słodzie ryżowym nie słyszałam...gdzie można to dostać?
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ja zazwyczaj jem wszystko po trochu. Ograniczam tylko pieczywo, a nie jadam takich rzeczy jak karp, bigos itp. bo po prostu ich nie lubię :)
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Dokładnie, nie stanowi to żadnej różnicy. Mi jednak ten trzcinowy bardziej smakuje :)
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Też miałam problemy z kręgosłupem.Ja robiłam jakieś ćwiczenia zalecone przez lekarza, ale nic mi tak nie pomogło jak właśnie pływanie na basenie - polecam.
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


To jest straszne...ja też nie mogę rzucić, a jak nie wyjdę zapalić w trakcie pracy to nie mogę się skupić na swoich obowiązkach bo ciągle o tym myślę. nawet teraz...chyba właśnie wyjdę zapalić ;/
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ja jem różnorodne posiłki - staram się każdego dnia robić inne śniadanie. Jednego dnia jest to musli, drugiego owoce z jogurtem naturalnym, trzeciego dietetyczne parówki itd. :)
» przejdź do wątku

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Faktycznie jest dość skomplikowany, ale brzmi zachęcająco :)
» przejdź do wątku