Dzisiaj jest: Czwartek, 09.04.2020 Imieniny: Marii i Marcelego

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5852

Forum dyskusyjne

powrót
Wszystkie posty użytkownika QurellaDeMon
QurellaDeMon

Moje przez tablice posżło w 2 dni :) Sprzedawałam vw golf 4. Miałam mnóstwo telefonów, że odkupia za 5-6 tys,  handlarze... docelowo sprzedałam za 9 :) 
» przejdź do wątku
Włoska kawa, potrawy o zapachu luksusu, to wszystko w hollywoodzkim klimacie. Love PodPapugami!

QurellaDeMon

Sporo moich znajomych rzuciło palenie dziki książce. Jak bedę miała chwile to poszukam jej nazwy. Podobno tak psychicznie wpływa na człowieka, że zdaje sobie sprawę, że palenie do niczego mu nie jest potrzebne :) 
» przejdź do wątku
Włoska kawa, potrawy o zapachu luksusu, to wszystko w hollywoodzkim klimacie. Love PodPapugami!

QurellaDeMon

No i przede wszystkim w jakim czasie udało Ci sie zrzucić ta wagę? Post dodałaś 3 miesiące temu, powiedz czy od tego czasu waga Ci się utrzymuje, czy moze jeszcze spadła lub wzrosła ? 13 kg to na prawde sporo. 

No i przede wszystkim Gratulacje!  

» przejdź do wątku

QurellaDeMon

Zaburzenia odżywiania często uwarunkowane są u podłożu psychiki, ja polecam terapie, np. w środku nerwic i zaburzeń osobowości. Nic się nie traci, a można znaleźć podłoże z jakiego bierze się bulimia. 
» przejdź do wątku

QurellaDeMon

Jest tutaj wspomniane o witaminie A, ostatnio został u mnie wykryty jej nie dobór. Jak mogę naturalnie zakryć te "luke" w moim organizmie ? Zależy mi na produktach, które mają wysoką przyswajalność. Nie chce męczyć się chemią, więc suplementy mnie nie interesują. 
» przejdź do wątku

QurellaDeMon

Osobiście mam kilka znajomych, które świetnie wyglądają, ale w ich przypadku to zasługa ciężkiej pracy  z trenerem personalnym. 
» przejdź do wątku

QurellaDeMon

Michałek napisał/a:

Cześć, gdzie wybieracie się na tegoroczne wakacje?

Ja jestem w trakcie planowania, więc może coś ciekawego mi podsuniecie. Myślałem o tym by pojechać nad polskie morze, lecz nie wiem czy nie skuszę się na Mazury. Musze ustalić, gdyż trzeba by było zorganizować jakiś nocleg. 

Drogi forumowy kolega ja z całego serca polecam Ci Nasze trójmiasto, atmosfera niepowtarzalna, atrakcji co nie miar, a tamtejsi ludzie - dusze towarzystwa :) Jestem zakochana w Sopocie :) 

» przejdź do wątku

QurellaDeMon

Gdzie zakupię (korzystnie) prawdziwą zieloną herbatę, wydaje mi się, że te kupowane w saszetkach nie dają żadnych rezultatów... :(
» przejdź do wątku

QurellaDeMon

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

od pewnego czasu zaczęłam zwracać uwagę na to co jadam, o jakich porach i jaką to ma wartość energetyczną. Od kiedy zaczęłam zmieniać swoje nawyki żywieniowe mój wygląd i samopoczucie znacznie się poprawiło ale przede mną jeszcze wiele wiedzy do przyswojenia, dlatego jestem tutaj :)

Wcześniej albo jadałam w restauracjach (bardzo żadko w fast foodach) albo na szybko wrzucałam coś na ząb w domu.

Poooozdrawiam! :) 

» przejdź do wątku