Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika fitmarlena
fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Ja podobnie, mam alergie a astmy jakoś nie i oby tak pozostało...
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Mi te jagody kompletnie nie podchodzą w smaku i nie bedę sie zmuszać nawet gdyby były nie wiadomo jak bardzo zdrowe ; )
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10




queensaba napisał/a:
W krajach muzułmańskich najlepszym sposobem na upał jest picie ... gorącej herbaty.
Tak bo ona podwyższa temp. ciała i wtedy różnica temp. miedzy ciałem a otoczeniem jest niewielka i org mniej sie poci ;)
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Uwielbiam zieloną herbatę, pije 1 filiżankę dziennie, tylko od pewnego czasu mam wrażenie ze wysusza mi śluzówkę. -,-
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Ja słyszałam, ze na kaca jest dobra kawa, ale ponoć z sokiem cytryny, osobiście nie próbowałam, ale może coś w tym jest. Polecam te kawy łagodne dla żołądka, w smaku dobre a jak mniej szkodzą na żołądek to właściwie same plusy :D
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10




aleksandrak napisał/a:

Chyba główny problem polega na tym, że za dużo kupujemy.
Zgadzam się, a jeszcze jak widzimy promocje to bierzemy wszystko nie patrząc czy sie przyda czy sie zje czy nie i potem takie są tego efekty...
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10



Adam Slownik napisał/a:

ja mimo ruchu dalej przybieram na wadze ;/

 

Ja to samo... staram się do tego nie jeść słodyczy, nie słodzę kawy/herbaty, jem dużo warzyw, unikam makaronów, ryżu, jasnego pieczywa i co ? Nie dość, że stoję w miejscu to nawet zaczynam przybierać... :(
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Przekąski o smaku pizzy to i ja bym z chęcią zjadła :D
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Raz ze tłuste mięso, a dwa, że jak przypalimy to te mięsko jest całe czarne i ma tak słyszałam, że tlenek węgla i jest to niezdrowe dla org.
» przejdź do wątku

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10




NutriAdvicerka napisał/a:

Wyjaśnij co rozumiesz pod pojęciem zwykłe minerałki. Wysokozmineralizowane w długiej perspektywie nie dadzą pozytywnych efektów, jak to bywa w naturze - co za dużo to niezdrowo.
Dokładnie, trzeba wszystko z umiarem. A jak potrzebujesz jakichś minerałów to może izotoniki ? Zapewnią równowagę elektrolityczną, zwlaszcza na kacu po imprezie, kiedy org. tego bardzo potrzebuje.
» przejdź do wątku