Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika kottokot
kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9

Wspomagać? Żeby to chociaż wspomagało, to było by super hiper ekstra :P Czytając co ludzie o tym wypisują, jakoś nie wierzę w ich działanie :/
» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


napisał/a:

 

 Mam ten biedronkowy olej lniany w domu i go używam :P Może nie jest to produkt najwyższych lotów, ale z drugiej strony, zdarzyło mi się kupić i używać gorszych ;) Cena bardzo rozsądna. Kupiłam ostatnio w aptece olej z wiesiołka w kapsułkach żelatynowych i łykam je codziennie. Miałam problem z kupieniem oleju z wiesiołka w butelce :/

» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Olej lniany nierafinowany stosuję na co dzień (wlewam łyżkę do ugotowanej zupy, dodaje do twarożku, sałatek etc.). Obniża cholesterol również olej z wiesiołka tłoczony na zimno. Poza tym zdrowa dieta i aktywność fizyczna na receptę i to dosłownie!
» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Jest jedna skuteczna dieta i nazywa się ładnie MŻ, czyli Mniej Żreć. Zaprawdę powiadam Wam, że nie ma nic skuteczniejszego, zwłaszcza w połączeniu z aktywnością fizyczną!  

Oczywiście można się wspomagać m.in. olejem z wiesiołka, olejem lnianym, ale trzeba pamiętać, że bez w/w nie schudniemy! 

» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Zazwyczaj jest to krem matujący na dzień (Clarena) i podkład/puder mineralny (lato). Na noc tłuściejszy krem odżywczy (wiesiołkowy). Zimą stosuję bazę pod podkład, podkład i na to puder sypki (wszystko w niewielkich ilościach).
» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Olej kokosowy nierafinowany jest jednym z lepszych. Olej lniany świetnie pomoże "od środka". Tak samo olej z wiesiołka. Jedwab w płynie też jest dobry :)
» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Dziękuję za merytoryczną i wyczerpującą wypowiedź. Dowiedziałam się z niej o wiele więcej niż po przeczytaniu X artykułów na temat tranu (wszędzie piszą to samo nie zagłębiając się w szczegóły). Masz jakieś sugestie odnośnie takowych kapsułek? Cena nie gra bardzo dużej roli, o ile one nie będą droższe niż 100zł :)
» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9

Nie przepadam za rybami do tego stopnia, że nie jem ich praktycznie w ogóle. Wiem, że robię błąd, ale jak tu zmusić człowieka do zjedzenia czegoś na co nie może patrzeć? Zastanawiam się nad dostarczaniem kwasów omega 3 i DHA swojemu organizmowi, niemniej jednak nie chcę faszerować się syntetycznymi suplementami diety czy witaminkami, które się źle wchłaniają. Szkoda mi pieniędzy na coś, co nie do końca działa. 

Zastanawiam się na tranem, wszak to produkt naturalny. Zastanawia mnie tylko jedno, czy zawarte w tranie kwasy omega 3 i DHA wchłaniają się całkowicie? Na jaki tran się zdecydować? Ktoś pomoże? :) 

» przejdź do wątku

kottokot




Dołączyła: 23.02.2016
Posty: 9


Ni na siłę :) Nie każdy wypije sok, niektórzy łykają kapsułki. Ogólnie mówiąc co kto lubi. Jedno nie ulega wątpliwości - jagody acai są zdrowe i posiadają wiele właściwości prozdrowotnych. Warto poczytać na ich temat, a nie od razu negować :P
» przejdź do wątku