Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika kamilaimila
kamilaimila




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 5

Liczenie kalorii na początku odchudzania pochłaniało mi dużo czasu, bo wszystko pojedynczo googlowałam. Z racji tego, że mnie to mega męczyło wydrukowałam sobie ściągę. bez niej to byłabym w lesie. biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/zobacz-ile-kalorii-ma-to-co-jesz-385.html Wszystko dokładnie podane ile co ma kalorii i duża ilość produktów.Tabela jest tak dokładna, że są nawet obliczone kalorie dla poszczególnych smaków likierów, hehe :)
» przejdź do wątku
Kamila

kamilaimila




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 5

Jeśli macie nadwage biegnie na poczatku odpada , bo obciążycie swoje stawy. Polecam marsze interwałowe na początek - 3 minuty normalnym tempem, 1,5 minuty szybkie. I tak przez minimum 30 minut, pare razy w tygoniu :)
» przejdź do wątku
Kamila

kamilaimila




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 5

kawa jak najbardziej. Jeśli do picia, to najlepiej parzona, albo i nawet świeżo mielona. Wszystkie pseudo "kawy" w stylu 3 w 1 to sproszkowane bomby kaloryczne. Jeśli w tabletkach, to zielona kawa. Pomaga w trakcie odchudzania :)
» przejdź do wątku
Kamila

kamilaimila




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 5

10 kilo to naprawde dużo ! każdy kilogram wymaga od nas chęci i pracy nad sobą. Ja schudłam 11 kg i trwało to około roku. Chciałbym jeszcze schudnać, bo dietetyk powiedział mi, ze przy moim wzroście mogę. Trzymam kciuki za wszystkich, którzy mozolą się, żeby schudnąć :)
» przejdź do wątku
Kamila

kamilaimila




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 5


Dzień dobry ! :)
» przejdź do wątku
Kamila