Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Erytka
Erytka




Dołączyła: 24.10.2016
Posty: 3

Faktycznie, aloes (ale ten naturalny) ma wiele zalet i dobrych właściwości, które z pewnością przysłużą się zdrowiu, ale raczej sam z siebie nie sprawi, że zaczniemy tracić na wadze. Artykuł ciekawy, ale raczej dla tych, którzy chcą schudnąć bardziej polecałabym raczej te, które mówią o motywacji, aniżeli o jakichś środkach. Wiadomo, że w życiu do każdego takiego wyzwania musimy odpowiednio podejść, by odnieść sukces. Ma to swoje przełożenie w różnych aspektach, czy to finansowych, zawodowych, czy chociażby przy zrzucaniu kilogramów.
» przejdź do wątku

Erytka




Dołączyła: 24.10.2016
Posty: 3

Ktoś jest w stanie mi powiedzieć, jak dokonać tego, by pozbyć się ze swojego życia nadmiaru stresu? Wiecznie słyszę, że "każdy ma problemy", ale jednocześnie nie widzę, by każdy aż tak mocno się przejmował tym, co go spotyka. Po innych problemy jakoś spływają, a mnie wpędzają w smutek i depresję, z którymi nie potrafię sobie poradzić. Często siedzę i płaczę, nie mając siły nic kompletnie ze sobą zrobić. Szukam jakiejś pomocy, ale boję się iść do psychologa. Czy będzie w stanie pomóc mi Emocjonalna Droga, na którą ostatnio trafiłam, ktoś wie?
» przejdź do wątku

Erytka




Dołączyła: 24.10.2016
Posty: 3

No ale przecież właśnie napisała, że nie ma możliwości zrobienia w domu. Zazwyczaj te wszystkie masła orzechowe dostępne w marketach itp, są wypełnione olejem palmowym, cukrem i solą. Ja natomiast uważam, że niepotrzebnie się faszerujemy wtedy tymi wypełniaczami i najlepsze byłoby masło czyste. Świetne masło migdałowe, czyste, bez zbędnych dodatków guiltfree.pl/pl/masla-orzechowe/1618-meridian-czyste-maslo-migdalowe-crunchy-bez-cukru-i-soli-5060132281857.html można znaleźć na przykład w tym sklepie internetowym.
» przejdź do wątku