Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika malłajna
malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


ja byłam swego czasu na dukana i rozwaliłam sobie trochę wątrobę więc uważaj...
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Oczywiście jeśli ktoś myśli, że samymi suplementami wszystko załatwi - to się grubo myli :) Suplementy mogą bardzo pomóc - np. mi bardzo pomógł colon slim. Podjadanie było moim utrapieniem. Ale udało się z tego "wyleczyć".
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


mi zawsze na końcu schodzi tłuszczyk z brzucha i ud. Kiedy mam już zgrabne nogi i kształtują się mięśnie na rękach - wówczas brzuszek zaczyna nabierać lepszych kształtów i oponka powli znika. Najlepiej rzeczywiście ćwiczyć całościowo.
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Jeśli suplement jest sprawdzony, z naturalnych składników i przynosi efekty, dlaczego nie? Ja stosuję długo colon slim i przyniósł fajne efekty, pozwolił wyregulować metabolizm - same plusy :)
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


U mnie kawka musi być codziennie. Czasem piję nawet 2-3 dziennie. Nie potrafię się odzwyczaić...
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Najlepiej zacząć od spacerów. Później przejść na bardziej intensywne chodzenie plus np wchodzenie po schodach. Następnie, stopniowo na lekki bieg. A później tradycyjny jogging :)
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17

No ja z suplementów to tylko colon slim stosuję. Odpowiednie dawkowanie błonnika jest bardzo wskazane. Witaminki wolę naturalne - dużo warzyw i owoców w diecie :)
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Są rózne środki. Cześć z nich to czyta chemia, a część ma w składzie naturalne składniki. Wiesz jesli cos ma w skladzie łupine babki jajowatej to masz błonnik w czystej postaci :)
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


A ile trzeba i jak często smarować tym rzęski?
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Obowiązkowo masełko lub wazelina :)
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Ja też często robię piling. Wybieram te gruboziarniste i masuję okrężnymi ruchami.
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17

 

No ja staram się jak mogę aby moja dieta była różnorodna, ale wiadomo, że nie zawsze się to uda i wyjdzie tak jak chcemy. Czasem  warto coś tam dorzucić z apteki. Na błonnik podłapałam np. taki pomysł, że wsypuję trochę suplementu jak piekę chlebek. Albo dodaję do omleta. A jesli chodzi o witaminiki to staram się szukać ich w owocach i warzywach.

» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Również słyszałam o pozytywach związanych ze stosowaniem mydła siarkowego :)
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Np. jeśli chodzi o Warszawę - u mnie na Mokotowie jest ok. Ale koleżanka, która mieszka na Ursynowie mówiła, że u nich nie nadaje się do picia...
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Bieganie często staje się uzależnieniem :) Wiem, bo mnie uzależniło :)
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


No właśnie... Można szukać i odpowiednio dobierać produkty. Ale suplement też jest w porządku. Ja swego czasu kupowałam błonnik sypki albo w płatkach. Teraz rozrabiam sobie w wodzie colon slim, w małych ilościach. Jeśli suplementy zawieraja dużo błonnika mozna uzupełniac braki w diecie. Trzeba oczywiscie tez zwracać uwagę na to czy mają w skłądzie naturalne składniki, to jest mega ważne. A wy korzystacie czasem z suplementów? Jesli tak, to z jakich?
» przejdź do wątku

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Cześć :) Ja też jestem tu ponieważ zaczynam zrzucać zbędne kilogramy i jestem trochę dietowym freakiem :)
» przejdź do wątku