Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Kristin
Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


A robiła któraś z was zabieg icoone? Ja zaczęłam interesować się zabiegami kosmetycznymi na cellulit, ciekawa jestem jak bardzo są skuteczne 
» przejdź do wątku

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9

Barbarella tak się dzieje ponieważ pewnie źle się odżywiasz i masz wzdęty brzuszek. Powinnaś jeść zdrowo. więcej warzyw i kasz. Dzięki temu uda Ci się uzyskać płaski brzuch. Ja pije codziennie soki warzywne od jakiegoś miesiąca - odkąd kupiłam sobie Kalorika - wyciskarkę wolnoobrotową i widzę znaczną poprawę. 
» przejdź do wątku

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


napisał/a:

 

 No 700 to zdecydowanie za mało. Jak jestem na diecie to przynajmniej 1200 - 1500 kcal. mi przepisują. Jak chcesz ograniczyć ilość kalorii to zacznij jeść warzywa - gotowane i surowe. Ja uwielbiam takie świeżo wyciskane soki po treningu pić bo sa bardzo pożywne a przy okazji lekkie i nieskokaloryczne. Odkąd kupiłam mojego Kalorika to znacznie schudłam, nawet mój mąż który nic nie robi - tzn. nie chodzi na siłownię odnotował 3 kg mniej w miesiąc. 

» przejdź do wątku

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9

Zależy czy czujesz się lepie w dużym samochodzie czy wolisz coś małego, no i jak jest u Ciebie z miejscem parkingowym. Ja ostatnio często zamawiam przewóz osób bo u mnie pod pracą nie ma szans na miejsce dla samochodu. 
» przejdź do wątku

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


Ja czasami mam późne spotkania biznesowe - takie kolacje, czasami organizujemy wieczorami imprezy firmowe w Warszawie  i też mam dylemat czy powinnam jeść. Z jednej strony jestem głodna, a poza tym wypada coś przekąsić, z drugiej chciałabym bardziej dbać o swoją figurę. 
» przejdź do wątku

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


Ciężka praca i wyrzeczenia to fakt ale co zrobić jeśli cellulit nie chce zniknąć? Bo ja już próbowałam wszystkiego, chodzę na basen, siłownię i saunę. Używam kosmetyków i dalej nic.Moja koleżanka była na takim masażu icoone i mówi, że widzi poprawę. Z tego co czytałam w internecie to jest sprawdzony sposób, a wy korzystałyście z tego icoone? Macie jakiś doświadczenia
» przejdź do wątku

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


No jasne, jedynym rozwiązaniem jest rozsądna dieta, aktywność fizyczna i  zabiegi odchudzające w sprawdzonych gabinetach urody. Mom zdaniem to są najlepsze sposoby na uformowanie pięknej sylwetki, bo nie wierzę w tabletki ani diety cud. 
» przejdź do wątku