Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

«   | 1 | 2 |  

powrót
Wszystkie posty użytkownika jmali29
jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


O ile masz ładne naturalne paznokcie. Nie każdy moze pochwalić się ładnymi naturalnymi paznokciami, sama mam bardzo słabe niestety i kiedy nosiłam naturalne to bardzo mocno mi sie rozdwajały. Na początku robiłam pazurki samej sobie, potem jednak tak mnie to wciągneło ze postanowilam sie rozwijac i obecnie sobie dorabiam robiąc innym Oczywiście jestem po profesjonalnych studiach ( bez nich raczej nie odwazyłabym sie robić pazurków innym osobom).

 W przyszlości planuję otworzyc swój własny gabinet na pełny wymiar.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


A ja polecam nie gdybać tutaj jaki bank ma najlepsze konto ale po prostu zerknąć sobie do porównania kont osobistych i na podstawie tego porównania wybrać dla siebie najlepsze konto. Kont jest wiele, niekoniecznie maja dobre warunki prowadzenia. Wiele banków obecnie daje pieniadze za założenie sobie u nich konta, tak wieć skoro już zdecydowaliście się na otwarcie sobie konta to najlepiej w banku, w którym możecie dodatkowo coś zyskać. 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Polecam Bory Tucholskie. Wspaniała przyrodas, mozna tam odpocząć pełna piersią, w okolicy mozna

wybrać się na spacer wieloma trasami spacerowymi

pływać kajakami ( jest wiele możliwości spływow na każdym poziomie trudności, również jeśli jesteście osobami początkującymi)

jak również odpocząć w ciszy i spokoju, nie jest to miejse aby imprezować ale jeśli szukacie azylu w zieleni to trafiliście.

 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Nie wiem czy jeszcze Cię temat interesuje, czy zrealizowałeś tę receptę czy nie, ale obecnie w praktycznie większości aptek jest mozliwosć zrealizowania e recepty. Zarówno jeśli chodzi o apteki stacjonarne i apteki internetowe. Podejrzewam, ze problem możę być w niektórych niewielkich prywatnych aptekach, ale na pewno nie będzie problemu ze zrealizowaniem recepty w dużych sieciach takich jak

gemini

cefarm 

czy otc

 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Nic przyjemnego, jednak dobrze jest na początku zastanowić sie nad tym jaki jest to kaszel i dopiero potem zastanowić się nad sposobem jego leczenia. Bo inaczej leczy się kaszel suchy a inaczej leczy się kaszel mokry. Kaszel mokry powinno leczyć się lekami wykrztuśnymi jak flegamina.

 Na zatoki natomiast polecam płukanie.Długo nie wiedziałam czy się na to zdecydować czy nie jednak wcale nie jest to takie nieprzyjemne jak mi się wydawalo wcześniej. A ulga jest praktycznie natychmiastowa. 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Próbowałam wybielać węglem aktywnym i ogolnie jest to dobry sposób, jednak jedynie jeśli chcecie wybielić zeby nie wiecej niż jeden odcień. Tak naprawdę skuteczne jest wybielanie jedynie za pomocą sposobów lekarskich

lampą beyond

jak również za pomogą pasków wybielających

Najlepiej wybrać się do lekarza i w gabinecie dopytać się jaki sposób jest najlepszy. Powinni doradzić.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Dziwię się temu ze tak niewiele osób wciaz pije herbatę z konopii skoro ma takie wspaniałe działanie na organizm. Dzięki wysokiej zawartości cbd , flawonoidów, cennych antyoksydantów, witaminy E oraz witamin z grupy B, herbata konopna wykorzystywana jest jako środek przeciwbólowy i przeciwzapalny, łagodzący stany lęku i depresji.  Pomaga również jeśli ma się bezsenność oraz problemy w zasypianiu. 

 Smak jest nieco podobny do herbaty zielonej, która jak wiadomo ma swoich zwolenników i przeciwników ale moim zdniem można się przyzwyczaić.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Prezerwatywa

chusteczki orgasm control

jak rowniż drugi stosunek będzie na pewno dłuzszy ;) My mielismy ten sam problem jednak wiele tutaj zalezy od nastawienia. Warto jest ćwiczyć.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Warto znaleźć sobie jakieś zajęcie, które pomoże Wam się odreagować. Każdy ma swój wlasny sposób na stres. Może być to na pewno

uprawianie sportu

malowanie

ewentualnie gra na instrumentach, sama zaczełam grać niedawno na pianinie. Wiele osób mi to odradzało i mówilo, ze na pewno sobie nie poradzę i że mozna uczyć się do któregoś wieku. Jest to bzdura Wiadomo, ze łatwiej nauczyć się gry jak jest się młodym jednak nie znaczy to,ze potem jest to niemożliwe. Najważniejsze to ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Jak równeiż skorzystać z pomocy nauczyciela. 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Moim zdaniem nie ma się co zastanawiać nad zabiegiem ale zorientować się co może powodować niedosłuch bo powody mogą być tutaj dwa

wada słuchu

ale również zatkanie kanału czopem woskowinowym

 Polecam wybrać się po prostu do gabinetu protetyki słuchu tak aby mogli Wam tam na miejscu sprawadzić jak wyglada Wasz słuch i ewentualnie zaproponować jakieś działanie. W wielu z nich takie badanie jest bezpłatne.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Nie pomogą kosmetyki, nawet nie macie się tutaj co ludzić, ze kosmetyki będą miały działanie na rozstępy. Wiem bo sama miałam spory problem po ciązy.Rozstępy są u mnie genetyczne bo moja mama je miała. Łudziłam się, ze nie bede miała, ze moze jestem inna ale genetyka wzieła przewagę. Oraz pomimo stosowania róznego rodzaju oliwek i balsamów przeciwdziałających to miałam duże na brzuchu. U mnie osobiscie bardzo pomogła karboksyterapia. Zabieg może nie najprzyjemniejszy ale daje bardzo dobre efekty jeśli chodzi o walkę z rozstępami. 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Mam podobne wrażenia. U mnie oczyszczanie manualne średnio się sprawdziło. Zauwazyłam, ze moja skóra po nim cierpi oraz potem mam o wiele wiecej wyprysków niż miałam wcześniej. O wiele lepiej sprawdziły sie u mnie zabiegi z zastosowaniem kwasow, kwasy takie sa różne oraz powinny być dobrane w gabinecie medycyny estetycznej jeśli chcemy aby zabieg dał dobre rezultaty.

 

 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Zmiany trądzikowe to wcale nie jest nic najgorszego. Wiesz co jest najgorsze? Blizny potradzikowe bo właśnie ich bardzo trudno pozbyć się domowymi sposobami .Stosowanie domowych peelingów jest mało skuteczne i nie usuwa tych blizn. Wiem bo kiedyś miałam tendencję do wyciskania pryszczy i narobiłam sobie sporych blizn, których potem nie mogłam usunąć.

To własnie skłoniło mnie do zapisania się do gabinetu medycyny estetycznej. Doradzili mi na miejscu zabiegi z laserem na które się zdecydowałam i nie załuję bo sa faktycznie bardzo skuteczne jeśli chodzi o usuwanie blizn.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Sama robilam depilacje zimą tego roku. Zdecydowałam sie na pachy bo włąsnie ich nie chce mi się najbardziej na co dzień golić i jestem bardzo zadowolona, niesamowicie wygodny zabieg, praktycznie można po nim o depilacji zapomnieć. Bałam się trochę tego, ze będzie to bolesne bo dziewczyny wiele różnych rzeczy wypisują na forach jednak wcale nie jest to takie bolesne jak się twierdzi i praktycznei niczego nie czułam. Jedynie troche bolało przy ostatnich zabiegach ale wtedy pani kosmetolog, która wykonywała zabieg znacznie wzmacniała moc urządzenia. 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Kochana nie jest to pytanie do forum ale do lekarza z zakresu medycyny estetycznej Będe w stanie polecić Ci dobrą klinikę w Warszawie, w której specjalizują sie w takich zabiegach, a jest ich bardzo wiele

mezoterapia igłowa

osocze bogatopłytkowe

kwas hialuronowy

czy delikatniejsze zabiegi nawilzające

Najlepiej jeśli doradzi Ci to po prostu lekarz a nie ludzie na forum.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Słabe..... Sama kiedyś stosowałam wiele plastrów ale jest tutaj kilka minusów

Po pierwsze depilacja taka jest mało skuteczna i zawsze zostawały mi jakieś włoski

Po drugie jest to bolesne

Po trzecie zostaje na skórze wosk który trudno jest usunać potem samodzielnie

Tak jak koleżanka powyżej bardzo polecam depilację laserową, ale dobrze jest zorientować się o laser. IPL nie polecam bo jest to jedynie depilacja światłem i nie daje trwałych efektów, o wiele lepszy jest tutaj polecany light sheer, mają w najlepszych gabinetach.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Jest bardzo wiele miejsc, ale nie polecam decydowania się na botoks u kosmetyczki. Osobiście bałabym sie, ze taka osoba będzie w stanie zrobić mi krzywdę, szczególnie, ze do zabiegów z zastosowaniem takich preparatów trzeba mieć doświadczenie i dobrą rekę.

 Również jak osoba powyżej polecam klinikę Bona Dea. Robiłam tam już kilka zabiegów oraz jestem bardzo zadoowlona. Profesjonalne miejsce, sterylnie czyste i nie są to jedynie suche zabiegi. Na miejscu można liczyć na kompleksowe doradztwo w zakresie tego jakie zabiegi na twarz wybrać.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Ja również mam suchą skórę. Niestety ale taka skórę odziedziczyłam po mamie, która zawsze taką miała. A skora sucha wymaga odpowiedniego traktowania z uwagi na to, ze jeśli nie nawilża się jej w odpowiednim stopniu, mogą sie na niej pojawić mało estetyczne zmarszczki....

 Kosmetyki staram się robić sobie samodzielnie, nie jest to wbrew pozorom takie trudne, wystarczy sobie zorganizować jedynie swoje małe  laboratorium w domu.  

 Dwa razy do roku decyduję się również na zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego bo sprawia, ze komórki sie odnawiają.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Musze się tutaj zgodzić. Jasne, ze jest to drogie ale obecnie nie ma lepszego sposobu na odzyskanie uzebienia niż właśnie zastosowanie implantu. Wstawienie mostu nie jest takie dobre z uwagi na to ,ze wymaga leczenia oraz szlifowania zebów obok. Jeśli zeby są zdrowe to lepiej w nie jednak nie ingerować. 

 Za to wstawienie implantu to praktycznie nasz nowy zab już na zawsze. Sama mam w miejsce dwóch szostek bo mi się psuły i w koncu musiałam je uzupełnić.  I nie żałuję absolutnie.  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Elektrostymulacja i zdecydowanie polecam bo mi bardzo pomogła w odzyskaniu figury po porodzie

wzmacnia ciało

kształuje mięśnie

pomaga wymodelować sylwetkę

jak również nie potrzebujecie dużo czasu bo wystarczy jedynie jedna sesja w tygodniu.  

 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Próbowałam jednak u mnie nie dały takich dobrych rezultatów. Widocznie to nie dla mnie, mogę jednak polecić zabieg thermogenique. Zabieg oparty jest na dokładnych pomiarach poszczególnych obszarów ciała po czym wykonaniu  intensywnego peelingu ciała, produktami zawierające innowacyjne składniki aktywne. Dzięki temu w bardzo naturalny sposób można pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

 

No i super 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Nic dziwnego. Serum kosztuje jakieś 10 zł (po tyle ostatnio widzialam w promocji) to i w sumie nie ma co oczekiwać od niego jakiegoś super działania. Pisze tutaj o profesjonalnych kosmtykach. Myślę, że warto jest tabletki wypróbowac chociażby dlatego aby zobaczyć czy działają czy nie. Sama przez wiele lat byłam na nie. Ale jak biust mi opadl po schudnięciu i ciązy to spróbowałam. Potanowiłam zaryzykwać. Na innym forum dziewczyny poleciły mi wlaśnie te tabletki i powiem Ci, ze po 3 miesiącach brania widdziałam efekt zdecydowanie na plus. Piersi były większe ale wydaje mi się,ze z powodu tego, że bardizej się podniosły. Ogólnie wygladały o wiele lepiej co zauwazył równiez mój facet. Regularnie też stosowałam serum z tej serii.
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Bielizna faktycznie potrafi zdziałać cuda. Nie wiem na ile biust Ci opadł, ale da się poprawić jego wygląd. Wiadomo, że z grawitacją nie wygrasz i niekoniecznie można po karmieniu ujędrnić piersi do poprzedniego wyglądu ale polecam:ćwiczenia i regularne masaże dobre serum do biustu tabletki perfect bust (tabletki takie zawierają składniki, które pozytywnie wpływają na tkankę piersi i sprawiają, że te odzyskują jędnorśc)
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Chciałabym wybrać sie na zabieg modelowania sylwetki. Gdzie w Krakowie mozna się zapisać? 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Oj duża jednak czasami warto jest zapłącić ale cieszyć się czymś wykonanym porządnie i dobrej jakości...

 Sama w zeszłym tygodniu kupiłam sobie zegarek od ... Michaela Korsa i powiem Wam,że jestem zachwycona jesli chodzi o jakość.Zegarek naprawdę fajnie wykonany bardzo wytrzymały No i szkiełko zupełnie się nie rysuje jak to bywało z zegarkami od tanich firm Tak wieć dla mnie zakup był opłacalny :)  

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Hej laski. Czy chodzicie w jeansowych koszulach? Widzialam,że takie są coraz modniejsze :) 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Wiele osób poleca suplementy i inne minerały, jednak nie wierzcie,ze coś takiego będzie w stanie Was odchudzić.... Żaden suplement nie ma aż takiej siły. Polecam za to

uprawiac sport

unikać słodyczy

oraz wprowadzić do diety wiele warzyw i owoców. Sama miałam najwiekszy problem z podjadaniem. Musiałam dziennie zjeść cukierka albo batona. Aktualnie jak mam ochotę na zjedzenie czegoś to stawiam na warzywo albo owoc. Uwielbiam na przykład pomidorki daktylowe.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Witam mam do was pytanie jakie buty teraz nosicie w sensie na wiosne? Bo widzialam kobiety w kozakach i w baletkach takze zastanawia mnie co na taka pore jest najlepsze.
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Zauwazyłam,że w tym roku dość modne są pastele.O ile rok temu dużo było torebek w kolorach wyrazistych to w tym roku górują pastele co mnie w sumie cieszy bo uwielbiam takie kolorki )

 Co do fasonu to wybieraj taki w jakim jest Ci wygodnie. Jedna dziewczyna woli mniejsze torebki, druga shoppery. Trzeba dobrac pod siebie 

Nie szuka jest kupić torebek dużo ale sztuką jest wybrać torebkę, która bedzie do wszystkiego pasowała.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Zależy jak na to patrzec. Jasne,że jest to dodatkowe obciążenie domowego budżetu. Z drugiej strony zwykle kwota ta nie jest spora, a w przypadku choroby czy nieprzewidzianego wypadku dostaniesz spore odszkodowanie.

Jeśli zastanawiasz się nad wykupieniem sobie ubezpieczenia to skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową. Na przykład Nationale Nederlanden. Konsultant powinien przedstawić Ci ofertę.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Jak najbardziej dobrze wpływają na spalanie tłuszczyku. Trening tak jak koleżanka napisała powinien trwać minimum jedną godzinę. Poza tym jazda na rolkach moim zdaniem jest przyjemniejsza niż standardowe bieganie. 

Jeśli chcesz zacząć jeździć to proponowałabym kupić sobie porządne rolki:

z kólkami z poliuretanu

stabilne

oraz z kilkoma wiązaniami

Zerknij sobie na rolki od Spokey

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



No coż. Jest wiele ćwiczęń, które będa dobre na utrzymanie sportowej sylwetki:
siłownia ( najlepiej zapisz się na siłownie z trenerem ponieważ będziesz wiedział jakie ćwiczenia wykonywać i jakie ćwiczenia mogą przynieść dobre rezultaty, samodzielnie trudno jest się ogarnąć bo nie ma się pojęcia do czego służą te wszystkie urządzenia na siłówni)bieganiepilatesjoga (wbrew pozorom ćwiczenia są dość wyczerpujące)
Najtrudniej bywa z motywacją -----> Nie narzucaj sobie na poczatku zbyt dużych treningów poniewaz szybko się wypalisz. Dostosuj je do swoich mozliwości.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Witam. Poszukuje dobrego, sprawdzonego dentysty z Krakowa, dzielnica dowolna,jednak najlepiej z centrum
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



Tego typu:

 

 

Czyli proste nowoczesne i pojemne shoppery. Najlepiej jest kupować z prawdziwej skóry poniewaz jest pojemniejsza.

 No i poszukaj sobie torebki ze skóry saffiano. Nie musisz wcale kupować sobie torebki Michaela Korsa, mozesz sobie kupic taka niefirmową. Ten rodzaj skóry jest bardzo wytrzymały i na pewno będziesz zadowolona z jakości wykonania.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Drukarnia Openprint. Jest niedrogo i solidnie ( wiele razy drukowałam tam materiały reklamowe do mojej firmy i byłam zadowolona)

Poza tym jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce to jest możliwosć dokupienia sobie właśnie takiej możliwości. Mianowicie wysyłki w 24 godziny.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Piszecie tutaj, że jedynie wygoda się liczy i owszem jest to bardzo ważne. Jednak fajnie jest również na ćwiczeniach fitness czuć się dobrze i ładnie. Tak wiec nie wyobrażam sobie iść w wyciągniętej koszulce i w dresach bo nie czułabym się komfortowo.

Świetne ciuszki na fitness ma moim zdaniem firma Smash. Nie dość,że są dobrze wykonane, ze świetnych materiałów to jeszcze maja fajny design:

 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Ktos jest z Rybnika? Doradzicie jakieś dobre kursy kosmetyczne? 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Czy ktoś może był na zabiegu mezoterapii? Napiszecie jak efekty? Byliście z nich zadowoleni? 

Zastanawiam się nad zapisaniem się na zabieg

http://ego-medspa.pl/mezoterapia-iglowa/ 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Nie. NIe musisz mieć skierowania aby wykonać badanie usg prywatnie. Polecam zorientowac się gdzie w Twojej okolicy jest jakieś centrum medyczne, które wykonuje takie badania. Nie jest to długie badanie tak wiec często można zapisac się z dnia na dzień. Warto jest wybrać nowoczesny ośrodek, w którym będą mieli dobre sprzęty. 

Na przyklad Balumed.

Na fundusz niestety przyjmują jedynie ze skierowaniem.  

 

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



Może na poczatku napisz ile masz mniej wiecej pieniędzy na prezent? Wiedząc jaki jest budzet to będzie Ci łatwiej coś dorazić. Bo możesz równie dobrze kupić coś tacie za 50 zł a równie dobrze możesz kupic za 500 zł.

 Proponuję prezent z elementem zaskoczenia. Zamów dla taty gazetę, na której będzie dedykowany dla niego artykuł i zdjęcie? Potem tata jeśli będzie chciał będize mógł sobie pamiątkowo oprawić to w ramkę.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



W sytuacji kiedy społeczeństwo starzeje się w takim tempie jak obecnie to moim zdaniem warto. Szkoła taka daje Ci konkretne wykształcenie i jeśli będziesz chciała pracować przy opiece nad starszymi osobami to z takim wykształceniem bedzie Ci o wiele łatwiej znaleźć pracę niż osobie bez. Szczególnie jeśli planujesz wyjazd za granicę.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

mam pomysł abysmy wpisywały tu wg. nas najlepsze odżywki ,maski,maseczki do włosów,,,bez wzg. na cene i marke:
jeden warunek -ABY BYŁY SKUTECZNE-
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Kilka porad ode mnie:

znalezienie sobie hobby

chwila dla siebie codziennie wieczorem bez znaczenia ile macie domowych obowiązków

czasami warto jest wybrać się do poradni psychologicznej aby porozmwiać z psychologiem czy z psychoterapeutą. Który dorazi nam co powinniśmy zmienic aby odzyskać spokój wewnętrzny....

 Najlepiej prywanie oczywiśćie bo na nfz trudno jest się dostac.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Tak. Sama byłam na zabiegu i osobiscie jestem z efektów bardzo zadowolona. Miałam spory cellulit na pupie oraz na udach i dzieki zabiegowi byłam w stanie się go pozbyc z czego oczywiście niesamowicie wprost się cieszę )

Na zabieg chodziłam do gabinetu Bonadea w Krakowie. Mają tam nowoczesne urządzenie do wykonywania właśnie tego zabiegu.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Czy ktoś ma? Czy jesteście zadowoleni i ile Was ten implant kosztował? 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Odwieczne pytanie. Taka woda może i nie jest zła, ale musicie mieć świadomośc,ze złe metale mogą przenikać do niej z rur. W wielu miejscowościach rury są stare, tak wiec uwalniają sie z nich różnego rodzaju związki.

Poza tym zakamieniona woda niszczy nasze domowe urządzenia ( na przykład pralkę...).  Rozwiazaniem jest zamontowanie sobie zmiękczacza wody w domu. Jest to o wiele tańsze i wygodniejsze niż noszenie codziennie butelek wody mineralnej do domu ( jasne,że taki zmiękczacz to spory jednorazowy wydatek, ale moim zdaniem warto).

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Orientujecie się ile kosztuje zabieg liposukcji? 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Jakie porządne firmy polecacie w tym względzie? 
» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Powiem Wam dziewczyny,że na początku warto jest wybierać sobie krótsze dystanse. I zaczynać raczej od spaceru, potem od truchtu. A nie od razu zabierać się za szybkie bieganie. W takim przypadku szybko się zrazicie, zmęczycie. Bedziecie miały zakwasy, które nie są niczym przyjemnym.

Polecam również odpowiednio do biegania się przygotować. Czyli kupić sobie wygodne buty.To ważne ponieważ takie buty dadzą Wam o wiele wiekszy komfort, stopa będzie miała podparcie i będzie Wam wygodniej.

» przejdź do wątku

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Chyba tak sie to pisze, chodzi mi o japonski specjal: ryz zawijany w suszone 
algi i ciety na apetyczne walce. Jak sie za to zabrac i nie spedzic w kuchni 
calego dnia?
» przejdź do wątku

«   | 1 | 2 |