Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika kitkaś
kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12


również mam za sobą -10, jeszcze drugie tyle muszę osiągnąć i będzie super :) u mnie pomogło samo wywalenie glutenu, ograniczeniu węglowodanów, picie octu jabłkowego i suplementu Bigup . Też oczywiście ćwicze z Mel B, ale są to nieregularne ćwiczenia bo mam małe dziecko ( jedynie zumba raz w tygodniu)
» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12




mokkaQ napisał/a:
mniejsza o tłuszcze takie i owakie, ale co to jest BigUp, kitkaś?
nie mniejsza :) bo tłuszcze są ważne, trzeba je jeść ile wlezie, na odchudzanie sprawdza się np. olej kokosowy :) a Bigup to suplement diety przy odchudzaniu, wspomaga dolne partie ciała, pomaga ujędrnić i napina skórę, u mnie sprawdza się zamiast tych wszystkich kremów na cellulit, a zawiera ekstrakty roślinne
» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

a kto napisał że przyczyną otyłości jest nadmierne spożycie tłuszczy ? :) ja na pewno nie, tak jak Ty uważam to za kompletną bzdurę. Napisałam tylko jak działają niektóre suplementy ''odchudzające'', ludzie mylą często i mówią że spalają tłuszcz i myślą że ten nagromadzony, tzw wałeczki :) My z synem bardzo dużo jemy tłuszczy, nierafinowanych, zimno tłoczonych, czasami smalec gęsi

» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

zgadzam się , oczywiście że suplementy nie spalą naszego już odłożonego tłuszczu, tylko ten który spożywamy wraz z pokarmem. Tak, masz rację "naturalne" to pojęcie względne, ale dla szukającego nic trudnego, np. polecam suplementy Kiki Health organiczne i 100% raw, Kirkman ma świetne i w przystępnej cenie, oj dużo jest tego :) leczę syna biomedycznie więc suplementy wybieram bardzo ostrożnie
» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

przede wszystkim takie co są w miarę naturalne, bez wspomagaczy przy produkcji, po drugie jakość kosztuje, więc te najtańsze niestety to szybciej zaszkodzą niż pomogą, ja większość suplementów kupuję online w USA, jakość i cena o niebo lepsza i koszt wysyłki nieduży, są też i Polskie firmy które idą na jakość a nie na najtańszym wyprodukowaniu suplementu, jeśli chodzi o wspomaganie odchudzania to wart jest Bigup , wspiera ćwiczenia na brazylijskie pośladki (są takie zestawy ćwiczeń), fajnie jest ciało ujędrnione i podniesione pośladki

» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12


też nie rozumiem tych wszystkich aromatów dodawanych do herbat :)
» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

najczęściej do dostania w sklepach ze zdrową żywnością, moje dziecko też jest na diecie bezglutenowej, dodatkowo staram się ograniczać tego typu przekąski bo są to produkty mocno przetworzone, i pełne skrobi ( a tego też musimy niestety unikać), ale kiedy muszę już to najczęściej kupuję gryczane chrupki ( czeskie), baton 'Dobra Kaloria świetny skład ( mają już Rossman i Lidl), chipsy jabłkowe, marchwiowe lub z buraka, ostanio z topinamburu, no i od czasu do czasu lizaki z ksylitolem....a poza tym sami robimy w domu ( ciasta, ciasteczka, pieczywo)

» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12


a ja uważam że najlepszym odkwaszaczem jest pozbycie się grzybów, większość z nas ma przerosty ( np. candida), Candida zakwasza i to bardzo,bo do zycia potrzebuje kwasnego srodowiska.
» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12


żadne suplementy czy tabletki nie sprawią ze schudniemy, jeśli nie będziemy ruszać się (na ile kto może0 i bez wprowadzenia diety, mi samo wywalenie glutenu spowodowało że chudnę, odstawiłam też nabiał i cukier, po co ładować w siebie prozapalne produkty, zamulające i powodujące dodatkowe choroby ( między innymi autoimmunologiczne), do tego suplementuję różnego rodzaju wspomagacze, na podkręcenie metabolizmu, na likwidację cellulitu itd, ważne by to były suplementy naturalne bez tych wszystkich ''wspomagaczy i wypełniaczy''
» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12


a może wystarczy zakwasić żołądek by była równowaga, ja to robię octem jabłkowym dobrym oczywiście, bo większość ma zakwaszony organizm a niedokwaszony żołądek, oczywiście dieta u mnie 3 x bez ( cukru, nabiału, glutenu)
» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12

 mam nadzieję że nauczę się więcej niż wiem na temat wpływu jedzenia na zdrowie, na nasze samopoczucie...pozdrawiam wszystkich :)

» przejdź do wątku

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12


Witam, również interesuję się wpływem jedzenia na zdrowie, mam nadzieję pogłębić swoją wiedzę ;)
» przejdź do wątku