Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Elka63
Elka63




Dołączył: 15.05.2017
Posty: 6


woda smakowa raczej nie jest dobrym rozwiązaniem no przynajmniej ja mam po niej zwyczajnie wzdęcia. Miałam taki okres że kompletnie nie wiedziałam skąd właściwe ten problem. Dopiero lekarz po analizie jadłospisu stwierdził, że albo soki albo woda smakowa. Zaleciła mi kurację dicopeg 10g żeby pozbyć się problemu, ale niestety dla własnego komfortu, musiałam smakowe napoje zamienić na zwykłą wodę.
» przejdź do wątku

Elka63




Dołączył: 15.05.2017
Posty: 6


 Dla mnie uwielbiane jabłuszko działa cuda ;p koktajle czy nawet mus jabłkowy na tosty to jest dawka błonnika :) uwielbiam! zreszta podobnie jak moje dzieciaki. U nas jabłko to podstawa. A jeśli komuś zależy na pobudzeniu pracy metabolizmu polecam dicopeg 10g to moje ostatnie odkrycie. Przed latem chciałam zrobić sobie mały "detoks". Efekt super - polecam od czasu do czasu takie ocyszczenie. Idealne właśnie na lato
» przejdź do wątku

Elka63




Dołączył: 15.05.2017
Posty: 6

zgadzam się - liczba kalorii to cesto tak naprawde zludzenie - mozemy miec nawet 2000 kcal dziennie, ale nie dostarczac odpowiednich wartosci odzywczych przez co i tak bedziemy czuc sie zle. Polecam udac sie do dietetyka po wlasciwa diete - on dostosuje ja do waszych mozliwosci i predyspozycji. Kazdy z nas przeciez wykonuje rozne prace i inaczej liczy sobie aktywnosc fizyczna. Organizm jednak zawsze potrzebuje podstawowych skladnikow - tutaj mozna poczytac jakich i wjakich ilosciach http://obk.pl/zapotrzebowanie-na-skladniki-odzywcze-co-i-w-jakiej-ilosci-musisz-dostarczyc-organizmowi/ nie dawajmy sie pustym teoriom o dietach cud - kazda dieta powinna byc zbilansowana i odpowiednio dopasowan, chodzi przeciez o nasz organizm
» przejdź do wątku