Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika lucjan21
lucjan21




Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6


Polecam wpisać w google porównywarka kont oszczędnościowych i sprawdzać oferty, w którym banku są najlepsze warunki. Pamiętam do 10 lat wstecz banki oferowały wiele lepszy % na lokatach i kontach oszczędnościowych, teraz już nie jest niestety tak dobrze.
» przejdź do wątku

lucjan21




Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6



 Ostatnio trafiłem na fajny artykuł, co warto jeść na śniadania, sam się zdziwiłem jak dużo cukru jest w podstawowych produktach śniadaniowych. https://ekogram.pl/pl/blog/81_co-jesc-na-sniadanie
» przejdź do wątku

lucjan21




Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6


Rzeczywiście tego cukru jest tak wiele w tych produktach o których piszesz. Z jednej strony producenci dostosowują się do rynku i preferencji smakowych klientów (oglądałem pewien program i w Meksyku coca cola jest jeszcze bardziej słodzona niż u nas i dodatkowo jest tańsza niż zwykła woda w butelce!). Ale najlepiej samemu obadać sprawę i ograniczyć produkty w których jest za dużo cukru.

 

» przejdź do wątku

lucjan21




Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6


Ja osobiście lubię banany, a kalorię które zawierają pochodzą z węglowodanów, na pewno w świeżych bananach jest jeszcze sporo wody. Kto jeszcze pamięta dietę Adama Małysza bułka + banan :) ?
» przejdź do wątku

lucjan21




Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6


Próbowałem i bardzo dobre masło orzechowe sprzedawane jest pod marką Ekogram, niestety tylko w wersji bio, mają 100% orzechów bez żadnych dodatków.
» przejdź do wątku

lucjan21




Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6


Dla mnie wspomaganie się witaminą D3 w lecie to głupota, chyba, że ktoś spędza dnie w ciemnej hali, prowadzi nocny tryb życia i nie ma jak złapać promieni słonecznych. W zimie czy jesienią można się wspomagać rożnymi suplementami z witaminą D3.
» przejdź do wątku