Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Imbryczek_net
Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jakość wody pitnej jest różna w zależności od miejsca, miasta czy wodociągów, polecam nie pić wody bezpośrednio z kranu tylko nawet w dzbanku przefiltrować - na pewno poprawi to jej jakośc. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Kawa równiez uzależnia chociaz oczywiście nie tak jak alkohol czy nikotyna, jednak zawiera jednak w sobie tę kofeinę która jest uzależniająca. Warto z rozsądkiem pić kawę. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Uzależnienie od nikotyny to potęzniejsze uzaleznienie niz alkoholowe, warto jak najszybciej zacząć rzucać niestety do tego potrzeba niesamowicie silnej woli i czasu. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Dobrym sposobem na uzupełnienie minerałów jest picie wód naturalnie wysokozmineralizowanych, ja tak robie i wydaje mi się, że nie brakuje mi minerałów. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Witamina C jest bardzo dobrym składnikiem i witaminą dla naszego organizmu, jeżeli chcemy ją suplementować, to warto zadbać o preparat, który zapewni odpowiednie jej wchłanianie do organizmu. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Fajnym źródłem błonnika są skórki od jabłka, jak i równiez Yerba Mata, polecam zaopatrzyć sie w tę herbatę naprawdę przydaje się. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Wydaje mi się, że jeżeli nasze dziecko zje raz w tygodniu kanapki z nutellą na śniadanie czy kolacje, to nic szczególnie złego się nie stanie - wszystko jest dla ludzi. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Wydaje mi się i słyszałem gdzieś w telewizji, że najzdrowszy jest ten kokosowy, ale nie jestem pewien co do tej informacji do końca. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Takim fajnym i naturalnym zamiennikiem wydaje mi się miód - jest on naturalnie słodki i jego słodycz nie jest szkodliwa tak jak w przypadku białego cukru. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Kawa wypłukuje magnez, dlatego jeżeli ktoś lubi pić dużo kawy lub kawę w ogóle, to należy zadbać o odpowiednie zaopatrzenie w magnez potem, żeby go nam nie brakło. 
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Takie które są wygodne i odpowiednie do pogody. balerinki, klapki czy sandałki to bardzo dobre propozycje na wiosnę i lato :)
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Ja generalnie polecam torebki które są zarazem praktyczne i do których zmieścisz kilka rzeczy. Faktycznie ostatnio zauważyłam, że modne są pastele. jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel?
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Ja podobnie, takie domowe sposoby i medycyna naturalna z reguły pomaga, przynajmniej w moim przypadku. Syrop z cebuli  z miodem albo mleko z masłem i miodem- również skuteczne na kaszle i przeziębienie.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jeżeli tylko mam na to ochotę i czas to czemu nie, zawsze fajnie jest gdzieś wyjść i dobrze zjeść. podstawa jest tylko ciekawa restauracja ze smacznym jedzeniem, a ostatnio o to naprawdę ciężko...
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Początki zawsze są najtrudniejsze, natomiast jeżeli już zaczniesz to potem będzie tylko lepiej i z górki. Podstawa to dobre buty, strój i nastawienie. Potem sama trasa i zobaczysz, że na pewno Ci się t spodoba :)
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


To prawda, łatwo tutaj jest wpaść na minę i suplementy okażą się efektem placebo. Polecam udać się z tym do specjalisty i traktować suplementy jako dodatek do diety.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


To prawda, sam plan treningowy i aktywność fizyczna będzie uzależniona od tego jaki efekt chcemy osiągnąć oraz od naszego organizmu. są jedynie ogólne zasady na temat tego jak schudnąć, sam plan powinien być ustalany indywidualnie.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Myślę, że tutaj ważna jest przede wszystkim jakość danych odżywek oraz to gdzie je kupisz. Samo źródło powinno być pewne i sprawdzone. Masz już ułożony konkretny jadłospis, dietę?
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Ja również chętnie dowiem się więcej informacji na temat czarnego czosnku, jeżeli ktoś wie gdzie go znaleźć oraz w jakiej jest cenie to warto się podzielić :)
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


laskowe lub włoskie i jeżeli zjesz je w umiarkowanej ilości to brzuch nie będzie Cie bolał, dostarczysz organizmowi źródła magnezu. Inne dobre i polecane przekąski to owoce.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Suplementy i minerały to poboczny wątek i dodatek do całości, dieta stanowi o źródle sukcesu oraz to na jakich produktach bazujemy, jak je łączymy bo to również powinno być umiejętne.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Dobra kawa nigdy nie jest zła, pod warunkiem ze wybieramy odpowiedni gatunek oraz pijemy ją w rozsądnych ilościach, wtedy naprawdę nie mamy się czego obawiać.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jeżeli mam polecać jeden zagraniczny kraj na wypoczynek, to może Portugalia? Madera jest naprawdę piękna jesienią oraz zimą :)
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jak najbardziej, decydując się na zakup leków w aptece internetowej możesz faktycznie dużo zaoszczędzić, podstawowa kwestia to tylko wybór dobrej, godnej zaufania apteki.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Suplementy mogą pomóc pod warunkiem, że połączymy je z dobrą dietą bo od tego trzeba tutaj zacząć. sam pas wyszczuplający to wg mnie kolejny zupełnie zbędny gadżet.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jak najbardziej, zdecydowanie warto moim zdaniem szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie będą niższe ceny, a sam strój sportowy powinien być przede wszystkim dobrej jakości, wytrzymały.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Ja chyba nie będę wyjątkiem, najczęściej są to filmiki z ćwiczeniami z Youtube, mam kilka swoich nazwę to "sprawdzonych" instruktorek.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Ja mimo wszystko będę się upierać przy tym aby udać się do gabinetu stomatologicznego na profesjonalny zabieg wybielania zębów, dzięki czemu masz pewność że bezie znakomity efekt i nie uszkodzisz szkliwa zębów.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Zdecydowanie warto udać się na wypoczynek aby zresetować się i odciąć od tego wszystkiego, zregenerować organizm. Co z dietą i witaminami, jak się odżywiasz? Uprawiasz jakiś sport?
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Podobno płukanka z soku pokrzywowego też pomaga, natomiast nigdy nie próbowałam. Ze sprawdzonych polecam w pierwszej kolejności mleko z masłem i miodem.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Tego typu tabletki stanowczo odradzam, kupisz coś o niewiadomym składzie co w efekcie może Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc, ewentualnie wywoła efekt placebo. Bazuj na diecie oraz treningu, dzięki temu osiągniesz sukces.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Zgadza się grunt to dobra dieta i polecam poczytać coś więcej na ten temat po czym ułożyć odpowiedni jadłospis, a druga sprawa to systematyczny trening o którym mowa powyżej.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


To wszystko skłania się do naszej diety oraz jadłospisu, bez tego nigdy nie osiągniemy optymalnej równowagi i zawsze przekroczymy tą granicę cukru w jedną lub drugą stronę.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Z tego co mi wiadomo to woda źródlana wypłukuje witaminy z organizmu u osób dorosłych, poprawcie mnie jeśli się mylę, gdzieś o tym czytałam. Osobiście bazuję na wodzie mineralnej.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Przepis naprawdę rewelacyjny! Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na szybką i zdrowa przekąskę to takie chipsy warzywne jak najbardziej się sprawdzą :)
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Odpowiednia suplementacja= jedzenie warzyw i owoców, dzięki czemu z pewnością nie zabraknie nam podstawowych witamin, to dotyczy również magnezu i potasu, polecam jeść więcej pomidorów i orzechów.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Pewność masz stąd iż wiesz gdzie oraz co kupujesz, wracasz uwagę na skład i tutaj wszystko się zgadza, jest logiczne. Osobiście jestem przeciwniczką tabletek i faszerowania się nimi o wszystko załatwi dobra, zbilansowana dieta. W kwestii wyboru samej kawy chętnie pomożemy, zajmujemy się tym na co dzień :)
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Wszystko zależy do tego czy faktycznie są to sprawdzone suplementy czy jednak zupełnie anonimowe, tutaj również polecam przede wszystkim bazować na tych naturalnych produktach w diecie bogatych w suplementy.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Równie dobrze zamiast wody mineralnej można kupić dzwonek filtrujący wodę i na bieżąco ją uzupełniać, dzięki czemu w praktyce bezie ona zdrowa i dobrej jakości, ja zawsze tak robię.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Jeżeli będziesz pić dobra kawę plus regularnie uzupełniać ubytek magnezu, to nic złego sie nie stanie i nie będzie takich objawów. Pamiętaj, ze każdy organizm inaczej na to zareaguje.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


100% sok z aloesu lub brzozy- jak najbardziej, ponieważ jest przede wszystkim zdrowy i pomaga np na układ trawienia. Nie piszę o napoju, a prawdziwym 100% soku.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jak najbardziej, dzięki temu przynajmniej mamy pewność w kwestii tego co pijemy oraz że jest to zdrowe w przeciwieństwie do całego szeregu napojów gazowanych opartych na nadmiernej ilości cukru.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Do 100zł faktycznie masz ograniczony budżet, jeżeli już to dołóż i wybierz przyzwoity ekspres ciśnieniowy, samą kawę możesz zmielić w młynku,to nie jest żaden problem, u nas znajdziesz też dobrą kawę na wagę :)
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Tutaj mogę się zgodzić ze należy odżywiać się regularnie tak aby nasz organizm miał określony rytm, warto się tego trzymać i nocą również jeść, ponieważ potem odbijasz sobie to w dzień gdzie w Twoim przypadku- zwyczajnie odsypiasz. Podstawa jest ułożenie dobrego jadłospisu.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Suplementy swoja drogą, natomiast w zdrowym odżywianiu podstawowa sprawa to dobór jak najlepszych składników i produktów na których zawsze powinniśmy bazować podczas naszej diety.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Zgadza si,e nie można przesadzić w żadną ze stron, wiadomo ze cukier będzie obecny w naszej diecie, jednak starajmy się go systematycznie ograniczać lub przyjmować w naturalnej postaci.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Odnośnie badań, to według tych najnowszych właśnie kawa jest zdrowa, oczywiście ta dobrej jakości, nie rozpuszczalna lub z długim terminem ważności, a świeżo zmielona.  Nie wyobrażam sobie dnia bez filiżanki kawy.
» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48

Ja również pragnę przywitać wszystkich na forum :) Ciesze się że mogę do Was dołączyć i postaram się miło oraz aktywnie spędzić ten czas, pomagając w wielu sprawach.

 

Pozdrawiam! 

» przejdź do wątku
Imbryczek.net.pl