Dzisiaj jest: Czwartek, 14.11.2019 Imieniny: Serafina i Rogera

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5849

Forum dyskusyjne

powrót
Wszystkie posty użytkownika Joasia
Joasia

kika75, jeśli w salonie Ci nie powiedzieli jakich efektów można się spodziewać to trochę słabo. Zapytaj ich, a nie nas na forum :) Jeśli chodzi o depilację laserową to efekt zależy od czynników takich jak np karnacja i napigmentowanie włosa. Tego o Tobie nie wiemy :)

Ja chodziłam na depilację laserową do  salon-hana.pl w Piasecznie i mogę wszystkim bardzo polecić. Szkoda, że się przeprowadziłam i mam już znacznie dalej do nich. Efekt się utrzymuje już rok. Uważam, że warto nawet, jeśli trzeba po paru latach powtórzyć. W końcu to funduje spokój na długo! 

» przejdź do wątku

Joasia

Wybacz, Aromatika, ale Twój wpis nie ma zbyt dużego sensu. Przede wszystkim popełniasz błąd logiczny polegającym na myśleniu, że naturalne=zdrowe. Poza tym, co w tych "naturalnych, zdrowych" produktach jest, jeśli nie witaminy i skąd mam taką pewność co przyswajam?

Prawda jest taka, że nie ma sensu marnować kasy i faszerować się suplementami, lepiej postawić na zdrową dietę, ale też nie ma co ich demonizować. Jeśli jesteśmy szczególnie narażeni na niedobór jakiegoś składnika to dobre, dobrze przyswajalne suplementy mogą być dobrym wyjściem. Kiedy jemy warzywa czy owoce nie wiemy dokładnie jaką ilość danego składnika przyswajamy -taka np marchew marchwi nie równa ;) Zawartość składnika może się różnić w zależności od odmiany marchwi, sposobu jej uprawy, gleby, sposobu przetworzenia itp. I oczywiście w codziennej diecie te wahania zawartości składników nas nie zabiją, ale jeśli grożą nam niedobory np magnezu warto wesprzeć się tabletką dla pewności zwłaszcza, że przekroczenie zalecanej dawki magnezu nie ma zadnych negatywnych konsekwencji (w skrajnych przypadkach jedynie biegunka ;) ). Nie musicie też łykać tabletki codziennie i religijnie o danej porze, możecie np co drugi dzień albo w momentach, gdy Wasze spożycie kawy jest zwiększone.

» przejdź do wątku

Joasia

Wiem, jak to jest z depresją, szczególnie, jeśli jest połączona z napadami obżarstwa, o których chyba wiele ludzi ma niewielką świadomość. To takie próby samoleczenia depresji i skutecznie utrudniają odchudzanie (jakby z samą depresją nie było wystarczająco trudne). Myślę, że przede wszystkim potrzebna jest pomoc lekarza, jeśli jeden lek nie jest zadowalajacy, powiedz lekarzowi, próbujcie innego). No i nie bójcie się leków...wiele leków antydepresyjnych zmniejsza apetyt i napady łaknienia - przecież taka fluoksetyna czyli słynny prozac podawany jest bulimiczkom w tym celu. Ja postanowiłam się wziąć za siebie i skorzystać zarówno z pomocy psychiatry jak i dietetyka...dopiero to postawiło mnie na nogi chociaż są potknięcia. Jeśli ktoś z Was szuka dobrej przychodni, dobrego dietetyka to polecam Awimed z Bydgoszczy (awimed.pl) pani dietetyk która tam przyjmuje potrafi pomóc i zmotywować. Jeśli chodzi o ćwiczenia - cóż, z tym jest w kratkę, ale staram się. Może też dobrze by było znaleźć sobie znajomych, którzy znają ten problem.
» przejdź do wątku

Joasia

A jak rozpoznać zaufaną stewię?
» przejdź do wątku

Joasia

Do olejowania włosów używam olejki dla dzieci i fur mama z rossmana :)
» przejdź do wątku