Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika agacia24
agacia24




Dołączył: 30.01.2018
Posty: 4

Tak w ogóle to uważam, że podstawą zdrowego odżywiania jest zasada "wiem co jem" i unikanie przetworzonych produktów. Niestety trzeba się bardzo pilnować już na etapie robienia zakupów. Czasami w sklepach jest jedna wielka chemia i to jest najgorsze.

» przejdź do wątku

agacia24




Dołączył: 30.01.2018
Posty: 4

To jest prawda, że jedzenie w pracy wystawia na pokuszenie, zwłaszcza jak cały dział zamawia pizzę czy burgera. ;-) Wiadomo, że gdy od czasu do czasu się ulegnie i zje coś niezdrowego to świat się nie zawali, ale lepiej jednak do pracy przynosić coś przygotowanego samodzielnie. U mnie pozytywną zmianę wprowadził nowy blender. Nutribullet600W. Odkąd go kupiłam to zdecydowanie częściej przynoszę coś do pracy. Po prostu łatwiej mi pewne rzeczy przygotować, bo ten blender zastępuje mi 10 różnych innych sprzętów. -PZdecydowanie bardziej chce mi się coś pichcić i przynajmniej mam pewność co jem. -)
» przejdź do wątku

agacia24




Dołączył: 30.01.2018
Posty: 4

Ja wczoraj robiłam chipsy z jarmużu i aż sama nie mogłam uwierzyć, że to jest tak pyszne!
» przejdź do wątku

agacia24




Dołączył: 30.01.2018
Posty: 4


Wow, nie wiedziałam! Dzięki za wyjaśnienie, zastanawiałam się właśnie co mnie tak szczypie w język :D
» przejdź do wątku