Dzisiaj jest: Środa, 24.04.2024 Imieniny: Grzegorza i Aleksandra



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika camellia
camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12

Mój HDL wynosi 90! Ale LDL i ogólny jest trochę podwyższony. Mimo to lekarze mówią, że nie mam się czym martwić, bo ważne są odpowiednie proporcje poszczególnych frakcji, a nie wynik całkowitego cholesterolu, który tak naprawdę o niczym nie mówi.  

» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12

A synek ma implant na jedno czy na dwa uszka? Podobno obustronna implantacja daje większe korzyści. Mój szwagier, mimo że ma problemy z obojgiem uszu, to jak na razie dostanie tylko jeden implant, a na drugim uchu będzie nosił aparat. Jak to było u Was?

 

» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Masz rację, najlepjej porozmawiać z lekarzami którzy będą przeprowadzać zabieg. Ale o firmie Cochlear siostra mi akurat dzisiaj opowiadała, że mają nowoczesne implanty, bo oglądała wywiady z ludźmi którzy mają ten właśnie implant. A z tym serwisem to dodatkowy plus, o tym jeszcze nie wiedziałam a to daje na pewno duże poczucie bezpieczeństwa.
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Też jestem zdania, że owoców nie powinno się ze względu na kaloryczność unikać. Widzę u siebie, że tych zdrowych kalorii mogę jeść nawet więcej niż jest przewidziane a przy wystarczającej ilości ruchu nie tyje. Inaczej z niezdrowym jedzeniem, tam nawet niewielka ilość kalorii źle na mnie wpływa. 
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Naprawde nie spodziewałam się, że znajdą się aż tak pomocne osoby w internecie. Dziękuję raz jeszcze za wszystkie informacje. A mogłabyś mi powiedzieć jak to jest z różnymi firmami implantów? Widzieliśmy że troche ich jest i wybór nie jest łatwy dla kogoś kto się wogóle na tym nie zna. Jakiej firmy ma Twój synek?
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Fajnie przeczytać takie podbudowywujące wiadomości. My mieszkamy koło Radomia, byłabym wdzięczna za tą liste klinik. A wiem, że siostra już dzwoniła na jakąś infolinię i też jej udzielili kilku porad. A powiedzcie mi jeszcze czy są jakieś niedogodności w codziennym życiu, czy trzeba bardzo uważac, jest się ograniczonym itd. Dziękuję z góry
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12

Czy są tu osoby z tym właśnie problemem? Mojemu szwagrowi zawodzi słuch i prawdopodobnie zdecyduje się na implant słuchowy. Chciałabym się dowiedzieć troche więcej na ten temat. Pozdrawiam
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Ja słyszałam że czerwony ryż pomaga zbić cholesterol. Ale nie próbowałabym bez zgody lekarza.
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Ja bardzo długo ćwiczyłam w zwykłych ciuchach i było mi dobrze. Ale wiadomo że specjalne rzeczy od firm specjalizujących się w odzież sportową jest jednak wygodniejsza.
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Nie wiem czy ktoś podzieli moje zdanie ale spirulina jest według mnie paskudna w smaku! I najgorsze jest to że nie można tego smaku niczym zakryć, Macie jakieś sposoby?
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Podobno sok z aloesu świetnie działa na cerę! Nie próbowałam jeszcze ale jak coś dam znać :)
» przejdź do wątku

camellia




Dołączyła: 15.02.2018
Posty: 12


Fajne i ciekawe pomysły, jutro idę na zakupy i zabieram się za testowanie!
» przejdź do wątku