Dzisiaj jest: Sobota, 21.09.2019 Imieniny: Hipolita i Mateusza

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5849

Forum dyskusyjne

powrót
Wszystkie posty użytkownika kapuśniaczek
kapuśniaczek

Prywatnie wszystko da się załatwić bez skierowania, albo prawie wszystko. Ze skierowaniem to na NFZ, ale pewnie sobie trochę poczekasz na to USG.
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Według mnie wszystko zależy indywidualnie od danego człowieka. Dla każdego inny rodzaj aktywności fizycznej jest najlepszy i najefektywniejszy. Każdy powinien sprawdzić się w kilku dyscyplinach i znaleźć tę właściwą dla siebie.
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Warto zastanowić się nad tym, żeby odstawić kawę i nie pić jej tak często. Powinna stać się jedynie urozmaiceniem diety, pita dla smaku czy towarzystwa. Można ją zawsze zastąpić pyszną herbatą :)
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Ja na kaszel stosuję syrop z cebuli i miodu najczęściej. Oprócz tego często płukam gardło wodą z solą lub wodą utlenioną. Oba sposoby bardzo mi pomagają i dzięki nim jestem w stanie pozbyć się kaszlu w kilka dni.
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Musisz mieć naprawdę dużą siłę woli, żeby pokonać głód nikotynowy i rzucić palenie. Powinno pomóc znalezienie sobie jakiegoś zajęcia, wtedy Twoja głowa będzie zajęta czym innym i będzie łatwiej zapominać o chęci zapalenia. Możliwe, że dobrym rozwiązaniem będą także jakieś plastry albo tabletki.
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Niepotrzebnie boisz się wizyty u psychologa. To naprawdę nie jest nic strasznego. Takie spotkanie może Ci tylko i wyłącznie pomóc. Będziesz mogła porozmawiać z kimś doświadczonym, podzielić się problemami i otrzymać fachową pomoc ;)
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Myślę, że faktycznie firma oferująca catering dietetyczny ma spore szanse na duży zarobek. Sama korzystałam z cateringu do domu i wiem ile musiałam zapłacić. 1240 zł za miesiąc, przez 5 dni w tygodniu posiłki do domu. Myślę, że maksymalnie połowa tej kwoty to realna wartość posiłków, a reszta to koszta przygotowania, dostawy i oczywiście zarobek dla właściciela firmy.
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Witajcie,

mam na imię Beata, jestem młodą mamą. Mam rocznego synka.

Interesuję się zdrowym odżywianiem, chcę dbać o swoje zdrowie i poznać ludzi, z którymi można porozmawiać nie tylko o zdrowych tematach.

Ostatnio interesują mnie tematy: odchudzanie, dieta, ekologia i macierzyństwo

» przejdź do wątku

kapuśniaczek

moim zdaniem i hodowlane łososie są złe i te żyjące sobie na wolności też są złe. Ani jeden ani drugi nie będzie w pełni zdrowy. Słyszałam, że łososie pływające sobie w okolicach Islandii są najzdrowsze, bo są najmniej zanieczyszczone.

Te hodowlane są faszerowane różnymi odżywkami i paszami, by rosły ładne, duże, o pięknym kolorze mięsa i łuski.

A te pływające w naturalnym środowisku są zanieczyszczone tym syfem, który za pomocą człowieka znajduje się w wodzie.

Gdyby tak się dało to wcale bym nie jadła ryb, ale przecież trzeba od czasu do czasu wrzucić rybkę do żołądka. Poza tym uwielbiam sushi, a tam to chyba łososie hodowlane są używane

» przejdź do wątku

kapuśniaczek

a czy w Twojej diecie jest wystarczająco dużo witaminy d? mając jej niedobór bardzo szybko można zobaczyć jak stan skóry się pogarsza. U mnie w badaniach wyszło, że mam niedobór tej witaminy i lekarz zalecił mi jeść więcej ryb, opalać się jak najwięcej i brać kapsułki z witaminą d. Po miesiącu zobaczyłam dużą poprawę stanu skóry
» przejdź do wątku

kapuśniaczek

Ja gdy przestałąm sobie radzić ze stresem, poszłam do psychologa. Moja pani psycholog przede wszystkim zaleciła mi znalezienie sobie jakiegoś hobby, które dawałoby mi radość i przyjemność, które stanowiłoby odskocznię od codziennych zmartwień i problemów. Myślałam, że to nie zadziała, ale gdy znalazłam sobie pasję, która mnie mocno wciągnęła, zaczęłam naprawdę żyć :) Aby wzmocnić działanie pasji, psycholożka zaleciła mi branie suplementu ZMB6 czyli magnez, cynk i witamina B6, bo podobno magnez i cynk bardzo dobrze radzą sobie z chronicznym stresem
» przejdź do wątku