Dzisiaj jest: Piątek, 15.11.2019 Imieniny: Alberta i Leopolda

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5849

Forum dyskusyjne

powrót
Wszystkie posty użytkownika adzik
adzik

no tak, błonnik też jest ważny, ale mnie po colon slim za często kręciło w brzuchu:/ teraz mam green fiber i jest lepiej
» przejdź do wątku

adzik

nie używałam nigdy, ale czytałam, że ludzie takie coś sobie fundują na kaca :D jak się muszą bardzo szybko postawić na nogi
» przejdź do wątku

adzik

ja w trampkach, bo są lżejsze niż jakieś botki, ale jednak zabudowane, a teraz pogoda taka niepewna, że według mnie jest za wcześnie na sandałki. 
» przejdź do wątku

adzik

na pewno super wpływa na kształt pupy i ud :) 
» przejdź do wątku

adzik

a ja czytałam wywiad z dietetykiem, który mówił, że trzeba po prostu zaufać swojemu organizmowi i  nie robić sztucznych przerw dla samej przerwy, tylko chce nam się pić - to pić, jeść - to jeść. jak się po posiłku weźmie dwa łyki, żeby ugasić pragnienie, to przecież nic się nie stanie. 
» przejdź do wątku

adzik

A ja też robiłam łódki z cukinii, ale nadziewane czymś, czyli po wydrążeniu pestek dawałam tam na przykład pieczarki, albo mięso mielone, można w sumie umieścić tam to, na co ma się ochotę ;)
» przejdź do wątku

adzik

a ja zauwazyłam ostatnio, że na kokosowym szybciej mi się rzeczy przypalają, czyli, że kokosowy się szybciej nagrzewa, niż ten typowy olej rzepakowy? 
» przejdź do wątku