Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika romina
romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Aktualnie używam serum do biustu Eveline, ale nie wiem czy daje jakikolwiek efekt :( Przynajmniej sama nie zauważyłam działania. Co do tabletek to nie brałam.
» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Ojej ale potem zostaje blizna prawda? Sama się nad czymś takim zastanawiałam bo jednak moje piersi nie wygladają tak dobrze po urodzeniu dziecka, jednak nie wiem czy bym sie na coś takiego odważyla Bałabym się efektów ubocznych tego typu zabiegu :(

Chyba pozostaje mi polegać jedynie na odpowiedniej bieliźnie.  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22




Felia napisał/a:

Narty nie dla wszystkich niestety P

Czy ja wiem.... Dla wielu osób jazda na nartach wydaje się bardzo trudna. Jednak ogólne zasady jazdy nie są problematyczne. Poza tym w miejscowościach górskich są rózne stoki. Nie tylko wysokie i strome.Ale również proste stoki dla ludzi, którzy się uczą ( wcale nie ma tam jedynie dzieci, jest wielu dorosłych, którzy dopiero zaczynają)

Warto jest jednak zdecydować sie na skorzystanie z usług instruktora, który nauczy Cię jeździć. Trudno samodzielnie nauczyć się upadac, trzymać kijki.  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Jeśli planujecie ogrzewanie podłogowe to płytki są najlepszym rozwiazaniem. Panuje przekonanie, ze jest to zimna podłoga.Jednak w przypadku ogrzewania podłogowego jest zupełnie inaczej. Podłoga jest przyjemnie ciepła. Niby panele również można przy takim ogrzewaniu położyć. Jednak ich efektywność nie będzie taka jak w przypadku gresu czy płytek....

Jesli o mnie chodzi, podobają mi się oryginalne plytki tego typu:

 

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Polecacie moze chili? 
» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


A co konkretnie? 
» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Najtrudniej jest zrezygnować z cukru jeśli cale życie jadło się cukier. Najtrudniejsze są pierwsze dni kiedy organizm wręcz krzyczy i domaga się cukru :) Jednak potem już wszystko wraca do normy. Im rzadziej jemy cukier, tym mniejszą mamy na niego ochotę....

Warto również poszukać przepisów na zamienniki słodyczy. Polecam na przykląd robić domowe sorbety z owoców. Nie jest to takie trudne ( wystarczy tylko zainwestować w foremki do lodów) 

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22

Mam sporo dużych torebek, jednak ostatnio marzy mi się pewna odmiana Zastanawiam sie nad torebeczka niewielką, ale pojemną, tak aby na pewno zmieścił się w niej telefon, portfel oraz chusteczki. Ale jednocześnie taką, która nie byłaby dużym przeszkadzającym shopperem. Kolor jaśniejszy, ale pasujący do wielu stylizacji.

Podoba mi się ta

Jak również i ta

 

Lepsza szara czy miętowa?  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Fajna ta koszulka, chociaż trochę nie moje kolory. Czy firma ma może koszulki w jaśniejszych barwach? O wiele lepiej w takich się czuję Szczególnie jeśli jest lato :)

Jest coraz cieplej. Jeśli chcecie kupić sobie jakąś wygodną bieliznę na lato, to proponowałabym zwracać uwagę na kilka rzeczy:

bielizna powinna być idealnie dopasowana do ciała

powinna byc lekka

no i higieniczna ( dobrze odprowadzać pot i wilgoć) W koncu latem o wiele więcej się pocimy 

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Poduszka ma ciekawy wygląd, jednak z drugiej strony jak sie na niej śpi? Bo przeglądałam sobie ostatnio niektóre poduszki ortopedyczne i jednak wyglądały zupełnie inaczej niż ta do której dałaś tutaj linka...

Jesli chodzi o mnie to polecam zastanowić się nad tym w jakiej pozycji śpisz. Bo do różnych pozycji są dopasowane rozne poduszki ortopedyczne. Jeśli natomiast miałabym polecać materac to polecam materace New Yorker. Są świetnie wykonane.  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Nie jest to takie trudne ;) Tylko polecam zająć się tym odpowiednio wcześnie. Jeśli rozłozycie sobie przygotowania na wiele miesięcy, to będzie można na spokojnie to wszystko ogarnąć. Jednego miesiąca przygotujecie menu, innego wybierzecie zaproszenia ślubne. Innego miesiąca będziecie mogli pomyśleć o tym w jaki sposób usadzić gości przy stołach ) 

 Najważniejsze jest wybranie odpowiedniego miejsca na organizację wesela. Polecam zajazd z możliwością zarezerwowania noclegów dla gości. Bo na pewno będzie sporo gości przyjezdnych.

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Da się... Jednak nie polecam tej metody

jest droga (szczególnie,że potrzebujesz do depilacji całego ciała wiele plastrów)

boli

oraz na ciele zostają czasami woski, które trudno jest umyć.....

Naprawdę warto jest pozwolić sobie na depilację laserową w jakims porządnym gabinecie, w którym będą mieli laser light sheer. Jest to wygodne i wcale nie takie drogie. Szczególnie jeśli podliczysz ile wydawałaś na te wszystkie woski oraz kremy do depilacji. Dobre maszynki też w koncu tanie nie są.  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22

Orientujecie się czy jest wymagane skierowanie na badanie rtg? Czy mogę zrobić je bez skierowania? Chciałabym prześwietlić sobie klatkę piersiowa. 
» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Dziewczyny pozwolę sobie odnowić nieco temat....Mianowicie co byscie mogły mi polecić na skóre pod oczami oraz na zmarszczki? Mianowicie stosuje wiele kremów, używałam nawet tych droższych, jednak efekty były mierne. I trochę mnie to dołuje ponieważ mam mocną mimikę oraz przez to wyglądam starzej niż mój wiek :(

Zastanawiałam sie nad kwasem hialuronowym w okolice oczu... Jednak czy coś takiego się stosuje na takie zmarszczki?  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Pielęgnuje na kilka sposobów:

peelinguję

uzywam regularnie balsamów

no i unikam matowych pomadek do ust, które maja działanie wysuszające

Zdecydowałam sie również na powiekszenie ust. Mam z natury bardzo małe usta, które nie wyglądają dobrze bo \są to dwie cienkei kreseczki. Delikatnie wymodelowałam je kwasem hialuronowym w gabinecie i powiem Wam, że jestem osobiscie bardzo zadowolona. Dobrze to wygląda, zabieg wcale mocno nie bolał. No i jest to naturalne tak wiec jakby ktos nie wiedział, jakie mam usta naturalnie to pewnie nawet by sie nie zorientował, ze jestem po zabiegu :)  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Normalnie. Tak jak zakładasz sobie konto, tak samo możesz wziąć również i pożyczkę. Najłatwiej jest wziąćw  banku, w którym masz konto, na które wpływają Twoje zarobki. Dzieki temu bank wie,że jesteś osobą wypłacalną.

Jeśli zależy Ci na wzięciu pożyczki jedynie na miesiąc czy dwa, to możesz ewentualnie zastanowić się nad jakąś darmową pożyczka w firmie prywatnej.  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Pewnie, ze nie ma dużo roboty. Praktycznie zawsze firanki piorę samodzielnie. Raz oddałam do pralni. Wypranie wszystkich kompletów firanek w mieszkaniu swoje mnie kosztowało.... Polecam kupić sobie do mieszkania firanki makarony:

bardzo łatwo się je pierze a jak zrobisz z nich warkocz to nie będą się plątały w praniu

fajnie wyglądaja na oknie

nie są drogie

no i nie trzeba ich prasować 

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Do firmy mogę polecić również konto w nest banku. Wiele osób pewnie nie słyszało o tym banku, jednak jest to jak najbardziej sprawdzony i tradycyjny bank, który oferuje całkowicie darmowe konta. Równiez i firmowe, które w wielu bankach jest płatne.

 Drugie dobre konto bankowe jest w idea banku. Bank jest bankiem, który jest specjalnie dedykowanym firmom. Tak więc mają w ofercie dobre opcje kredytów dla firm. Jak również leasing.  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Chciałabym zaznaczyć, że uczycie się nie tylko dla papieru. Jasne,ze na niektórych kierunkach wiele sensownego nie da się nauczyć, są jednak kierunki, które dają nam konkretne wykształcenie. Po któych będzie znacznie łatwiej w przyszłości znaleźć sensowną pracę.

Polecam na przyklad kierunki medyczne takie jak:

ratownictwo medyczne

masaż

rehabilitację

czy opiekuna medycznego

W starzejącym się społeczeństwie tacy pracownicy będą poszukiwani 

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Jasne, że tak Jednak tak jak tutaj osoba powyżej pisze warto skorzystać z usług firm, które oferują usługi przez internet. Jest taniej niż stacjonarnie.Sama również drukowałam w Openprint i jestem zadowolona.

Jesli chodzi o gadżęty reklamowe to polecam opengift. Mają dobre ceny.  

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Również polecam Mazury. Podoba mi się to,że powietrze jest tam zwykle bardzo czyste, jednocześnie jest mniej turystów niż w dużych miejscowościach nad morzem.Cenowo wychodzi również bardzo dobrze.

 Świetną miejscowością jest Pasym. Noclegi nie są drogie, miasteczko jest niesamowicie urokliwe.Znajduje się tam zamek. Jest również dużo zieleni:

 

» przejdź do wątku

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Widziałam te torebki i faktycznie są fajne. Szczególnie te napisy. Jednak chodze w nich jedynie jak ubieram sie nieformalnie. Na wycieczkach itp....

 Jednak do pracy wolę zabrać ze sobą jakąś normalną, typową torebkę :) 

Polecam zastanowić się nad tym jaka będzie Wam potrzebna. Moim zdaniem jeśli potrzebujecie czegoś najbardziej praktycznego to najlepszym wyborem będize prosta, czarna torebka o kwadratowy albo prostokątnym kształcie, która będzie pasowała do wszystkiego.  

» przejdź do wątku