Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika koronka
koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8

tak, bardzo lubię, ale uważam, że lepiej zainwestować w lepszą markę np. tommy hilfiger koszule mają super skład i służą na lata. Ja kupuję je w outlet odzieżowy online, więc wychodzi taniej, a jakość nadal genialna.
» przejdź do wątku

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


Ja Ci polecam patrizia pepe torebki - to są zakupy na lata naprawdę :)
» przejdź do wątku

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


Koszula jeansowa to ponadczasowy szyk :) Uważam, że powinna być w każdej szafie, zdecydowania nadaje się na co dzień do pracy.
» przejdź do wątku

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


Najlepiej biegać regularnie bo wtedy efekty są dość szybko widoczne, no i ważna jest także odpowiednia dieta.
» przejdź do wątku

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


magda.r napisał/a:
Hej ) Noszę, ale zależy na jaką okazję. Ogólnie jeans jest zawsze w modzie, ale wiesz czasem łatwo przesadzić. Na jakieś większe wyjścia wybieram raczej dobrą jakościowo bawełnę lub dzianinę. Ostatnio w Bawelna-Tkaniny kupowałam fajne gatunkowo materiały właśnie na koszule. Grunt to tak naprawdę trafić na dobre tkaniny.

 Ja też noszę, chociaz bardzo nie podobają mi się takie połączneia typu full look, że są jeansowe spodnie i jeansowa koszula i do tego ejszcze jakas jeansowa kurtka. Wole jednak jeansową koszule do klasycznych spodni, albo jeansów ale jednak w kontrastowym kolorze

 

» przejdź do wątku

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


Dla puszystych trudno znaleźć bieliznę gdzie indziej, dlatego ja teraz już w zasadzie zawsze kupuję przez internet. Lubię bieliznę damską koronkową, a to rzadkość w sklepach stacjonarnych, chyba, że tylko w małych rozmiarach, a przecież my puszyści też lubimy poczuć się seksownie, dlatego jak kupuję to tutaj (link usunięty), bo nikt mi wtedy nie pokazuje, że w ogole takiej nie powinnam nosić, a wręcz przeciwnie.
» przejdź do wątku

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8

Cześć, postanowiłam wreszcie zając się trochę bardziej sobą, dlatego się tutaj znalazłam
» przejdź do wątku