Witam serdeczne!

Trzydziecha na karku i wraz z żoną postanowiliśmy od nowego roku zacząć zdrowiej się odżywiać. Małe porcje co 3-4h i przede wszystkim zdrowo! Bez smażonego, słodkich napoi, białego pieczywa i ograniczyć cukier do minimum(aktualnie płaska łyżeczka do kawy). Nie stosuje żadnej specjalnej diety z tym że przykładowo na śniadanie zamiast 6 kanapek zjadam tylko 2. To samo obiad zamiast pół talerza ziemniaków, dwóch schabowych i małej porcji sałatki teraz dwa ziemniaczki, pół grillowanej piersi z kurczaka(bez tłuszczu) i duża porcja sałatki. Chciałem zdrowo podejść do tematu bo słyszałem że szybki spadek wagi ponoć nie jest wcale taki zdrowy. 2 stycznia ważyłem 137,4kg przy wzroście 198cm, dziś ważę 130,9kg. Dodam jeszcze że pracuję fizycznie i raz czy dwa razy w tygodniu wskoczę na bieżnie tak na 30min, w zależności czy mi się chce :D. Staram się rzucić palenie, aktualnie 3-4 papierosy na dzień. No i jako smakosz piwa ograniczyłem z 3-4piw dziennie do 1 co drugi dzień ;P. Co do samopoczucia to czuję się coraz lepiej. Pytanie które mnie nurtuje to czy w mojej sytuacji tak szybki spadek wagi jest zdrowy? Pozdrawiam!

» przejdź do wątku